فهرست
زلاتان در پاسخ به منتقدان: من از فرانسه نمی روم!
زلاتان در پاسخ به منتقدان: من از فرانسه نمی روم!

زلاتان در پاسخ به منتقدان: من از فرانسه نمی روم!

آی اسپورت – زلاتان ایبراهیموویچ که برای بازی سوئد مقابل مولداوی در چارچوب رقابتهای یورو 2016 در اردوی تیم ملی کشورش به سر می برد، در مورد انتقادهای اخیر ازاو در فرانسه با خبرنگاران حرف زده است. زلاتان بعد از بازی با بوردو در رقابتهای لیگ 1 به کشور فرانسه توهین کرده و این اظهارات او با واکنش های تندی از سوی سیاستمداران فرانسوی روبرو شده بود.

او که بلافاصله بابت حرف هایی که زده بود از همه عذرخواهی کرد، در مورد این انتقادها می گوید:\" برای من همه این جار و جنجال ها عادی است. مشکلی با این قضایا ندارم، باور کنید.\" ایبرا در مصاحبه با خبرنگاران در استکهلم گفت که فقط نظر خانواده و عزیزانش برایش اهمیت دارد:\" باور کنید نظر بقیه برایم هیچ اهمیتی ندارد. حالا چه وزرا حرف بزند، چه خبرنگاران.\"

عذرخواهی زلاتان هیچکس را در فرانسه متقاعد نکرد، به خصوص که موضع او در مورد لیونل ژافردو داور آن بازی تغییری نکرده است:\" هیچکس از خودش نپرسید چرا من آنقدر عصبانی شده بودم. یک داور باید در حدی باشد که بتواند کارش را انجام دهد.\" ایبرا در عین حال به این موضوع اشاره کرد که از حرف های او برداشت اشتباه صورت گرفته است:\" فقط منتظر بهانه هستند تا من را بد جلوه دهند و برایم مانع تراشی کنند. اما من در اوج می مان و هیچکس نمی تواند من را از فرانسه تکان دهد. اینجا را دوست دارم. اگراین طور نبود، قراردادم را تمدید نمی کردم و اینجا نمی ماندم\"

     
آی اسپورت
2015-03-25 20:52:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر