فهرست
توهین به اتحادیه فوتبال جزیره؛ فرار اسکرتل از مجازات دوباره
توهین به اتحادیه فوتبال جزیره؛ فرار اسکرتل از مجازات دوباره

توهین به اتحادیه فوتبال جزیره؛ فرار اسکرتل از مجازات دوباره

آی اسپورت – مارتین اسکرتل با وجود پست عکسی در اینستاگرام بعد از محرومیت سه جلسه ای اش و توهین به سران اتحادیه فوتبال جزیره، تنبیه دوباره نخواهد شد.

مدافع لیورپول به دلیل لگد کردن داوید دخئا در جریان بازی این تیم و یونایتد بعد از مشاهده تصاویر تلویزیونی سه جلسه از همراهی تیمش محروم شد. بعد از این تصمیم او عکسی از دلقک هایی که می خندیدند در اینستاگرام خود گذاشت که در واقع توهینی مستقیم به سران اتحادیه فوتبال جزیره بود.

یک منبع آگاه در فدراسیون گفت که کمیته انضباطی دیگر قصد تنبیه دوباره مدافع اسلواک را ندارد. اگرچه اخیرا قوانین سفت و سختی درمورد توهین های صورت گرفته از سوی بازیکنان در شبکه های اجتماعی وضع شده اند. خبر محرومیت اسکرتل امروز ظهر به وقت انگلیس اعلام شد ولی ظاهرا او از قبل از حکم کمیته انضباطی خبردار شده بود برای اینکه پیش از اعلام محرومیت عمومی اش آن عکس را در اینستاگرام پست کرده بود.

ظاهرا اینکه او چیزی در زیر عکس ننوشته، باعث شده از یک محرومیت بعدی جان سالم به در ببرد. برای اینکه کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس کار سختی در اثبات اینکه این عکس توهین مستقیمی در پاسخ به اقدام آنها بوده، پیش رو داشت.  باشگاه لیورپول از این مجازات به شدت عصبانی است. به خصوص که مدافع خود را برای بازی حساس با آرسنال و تکرار بازی یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل بلکبرن دراختیار نخواهد داشت. 

     
آی اسپورت
2015-03-25 21:52:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر