فهرست
سفر یعقوب کریمی به سوئد کنسل شد؛ حاج صفی جایگزین ندارد!
سفر یعقوب کریمی به سوئد کنسل شد؛ حاج صفی جایگزین ندارد!

سفر یعقوب کریمی به سوئد کنسل شد؛ حاج صفی جایگزین ندارد!

آی اسپورت- دپارتمان تیم ملی صبح پنج شنبه خبر داد: با توجه به اظهارات ناگهانی و تعجب آور سرپرست تیم استقلال و اطلاعاتی که ایشان به آقای کفاشیان داده اند، تصمیم گرفته شد که سفر یعقوب کریمی لغو شود. در کمال تاسف باید گفته شود اطلاعات بیان شده توسط سرپرست استقلال به طور کامل بر خلاف و علیه گزارش پزشکی دریافتی و ارسالی توسط دکتر ستوده (پزشک استقلال) پس از بازی استقلال و نفت است.

در آن گزارش آمده بود که تمامی بازیکنان ملی پوش استقلال سلامت هستند. دعوت‌های انجام شده در تیم ملی همیشه مبنی بر مشاهدات فنی و گزارشهای پزشکی است. بسیار شفاف است که بنا بر دیدگاههای متفاوت موجود در باشگاه استقلال میان مدیریت و کادر پزشکی، این اتفاق رخ داده است.

بعد از اینکه مشخص شد احسان حاج صفی به دلیل مصدومیت نمی تواند تیم ملی را در اردوی اتریش همراهی کند، یعقوب کریمی بازیکن استقلال به اردوی تیم ملی فراخوانده شد. یعقوب کریمی در همین خصوص گفت: من بعد از بازی نفت مصدوم شدم و حتی یک جلسه هم تمرین نکردم و به همین خاطر نمی توانم به اردوی تیم ملی بروم. مسوولان تیم ملی از من وضعیتم را پرسیدند و من هم گفتم در این مدت اصلا تمرین نکردم و در نتیجه نمی توانم به اردوی تیم ملی بروم چون تیم ملی کسی را می خواهد که شرایط بازی کردن داشته باشد. من خیلی دوست داشتم به اردوی تیم ملی بروم اما بیشتر تمرین می کنم که در اروی بعدی تیم ملی باشم.

     
آی اسپورت
2015-03-26 11:47:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر