فهرست
چند بازیکن استقلال در پارتی معروف بودند؟
چند بازیکن استقلال در پارتی معروف بودند؟

چند بازیکن استقلال در پارتی معروف بودند؟

آی اسپورت- علی نظری جویباری روایتی را در خصوص حضور برخی بازیکنان استقلال در یک پارتی شبانه در سال 87 مطرح کرده . او در جایی از صحبت‌های خود گفته حضور در این مهمانی به خروج برخی بازیکنان از استقلال ختم شد: «به خاطر آن اتفاقات و البته فیلمی كه بعداً از یكی از مهمانی‌های بچه‌ها منتشر شده بود، مشكلاتی پیش آمد. مدیرعامل باشگاه روی این چیزها خیلی حساس بود. باید محترمانه بچه‌ها را از تیم كنار می‌گذاشتیم. نخواستیم در فضای بدی باشد. اگر توجه كرده باشید بعد از آن سال (سال 87) یكسری از بازیكنان را رد كردیم. البته نمی‌شود گفت فقط به خاطر این مسائل بود. به هر حال می‌خواستیم تیم را جوان‌تر هم كنیم.»

حسین کاظمی، امیر حسین صادقی، محمد نوازی، محسن بیاتی نیا، محسن یوسفی، حسین کوشکی، حمید شفیعی و حسین قنبری این نفرات بازیکنانی هستند که سال 87 از استقلال جدا شدند. بر پایه اظهارات علی نظری جویباری افراد حاضر در این مهمانی از میان این بازیکنان بودند چرا که این نفرات سال 87 از استقلال جدا شدند.

 خبر ورزشی

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-12-26 16:24:00
نظر دهید

۳ نظر
ویلی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
حمید شفیعی چه زود نابود شد میتونه سوژه یکی از نوستالژیای نود بشه.....
۳
Kean
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۲
اون واعظ آشتیانی لعنتی،خیانتی که اون به استقلال کرد هیچکس در حق استقلال مرتکب نشده و بعیده که بشه،یکی از بهترین تیمهای تاریخ استقلال رو با تصمیمات غلط و مغرورانه نابود کرد
کوهیار
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
نمیدونم چرا این جمله منو یاد بازی کیسه با العین میندازه "6بار بگو :
سه کيسه سير سه شیشه شیر! "
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر