فهرست
ونگر: هنوز به عبور از بایرن باور داریم
ونگر: هنوز به عبور از بایرن باور داریم

ونگر: هنوز به عبور از بایرن باور داریم

آی سپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از پیروزی 4-1 تیمش مقابل ساندرلند، اعلام کرد تیمش همچنان به شکست دادن بایرن و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان امیدوار است.

توپچی ها در حالی امروز به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند که چهارشنبه شب برابر بایرن در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2-0 شکست خوردند و کار دشواری در دیدار برگشت در پیش دارند.

اما ونگر معتقد است که نمایش تیمش در دیدار مقابل ساندرلند، نشان دهنده آمادگی این تیم برای ارائه یک نمایش خوب در دیدارهای آینده است:" مقابل بایرن مونیخ، هدف این بود که عملکرد خوبی داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم. تنها عملکرد خوبی داشتیم. البته بسیار مایوس شدیم اما باید نکات مثبت ان بازی را به این دیدار منتقل می کردیم. در مجموع باور دارم همچنان می توانیم نتیجه موفقی در بایرن بدست اوریم. امروز نشان دادیم قادریم واکنش نشان دهیم و این مهمترین چیز است. دیدید که سیتی بازی سختی داشت، چلسی بازی سختی داشت بنابراین دیدید که برای تمام تیم های بالانشین سخت است اما کارمان را خوب انجام دادیم.

از نظر فیزیکی و ذهنی هفته بسیار دشواری بود و امروز واکنش درستی نشان دادیم. در نیمه اول کارمان را انجام دادیم و دو گل آرسنالی عالی به ثمر رساندیم، یکی از انها توسط ژیرو و دیگری توسط روسیچکی. برای روسیچکی بسیار خوشحالم زیرا امروز برگ کمپ یک مجسمه یادبود دریافت کرد و فکر می کنم روسیچکی نقش برگ کمپ را به خوبی ایفا کرد. مطمئنا دنیس از اینکه دیده او بازی می کند خوشحال شده."

سرمربی فرانسوی همچنین در مورد گلزنی ژیرو گفت:" در مورد توان شخصیت او تردیدی نداشتم. البته از او می خواستید که به تیم بازگردد و موفق باشد که امروز اینگونه بود زیرا دو گل به ثمر رساند. یکی روی یک حرکت عالی و دیگری تا حدودی یک هدیه از سوی ساندرلند بود. او یک پاس گل نیز داد بنابراین خوب کار کرد."

     
آی اسپورت
2014-02-23 00:26:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر