فهرست

شوخی استقلالی ها: 13بدر برای مجردهای تیم بندکفش گره می‌زنیم!

آی اسپورت- اعتراض استقلالی ها به بازی روز چهاردهم فروردین با فولاد هنوز تمام نشده. این بار نوبت به میرشاد ماجدی رسیده که با شوهی و کنایه علیه سازمان لیگ حرف بزند. سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ، گفت: امیدوارم در سال جدید بدشانسی دست از سر استقلال بردارد و بتوانیم نتایج بهتری بگیریم. چهار بازیکن ما در اردوی تیم ملی هستند و دوازدهم فروردین یعنی دو روز قبل از بازی با فولاد خوزستان به ما اضافه خواهند شد.

او با کنایه نسبت به برنامه ریزی سازمان لیگ، اضافه کرد: این هم یکی از برنامه‌های خوب سازمان لیگ است! حالا اگر بازی ما با فولاد خوزستان به جای چهاردهم روز پانزدهم برگزار می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟

ماجدی در این گفت وگوی اعتراضی شوخی هم کرد و گفت:  با این حساب ما باید روز سیزده‌به‌در که اکثر مردم ایران به تفریح می‌روند، داخل هواپیما بنشینیم و به سمت اهواز برویم. حالا با این شرایط روز سیزدهم فروردین و داخل هواپیما باید به جای سبزه برای بازیکنان مجرد استقلال بند کفش گره بزنیم!


سرپرست استقلال در پایان درباره میزان پرداختی قرارداد کادر فنی استقلالگفت: درصد زیادی از قرارداد ما مانده و باشگاه آن را نداده است. فقط شب عید بود که مبلغ ناچیزی را به حساب کادر فنی ریختند.

     
آی اسپورت
2015-03-26 14:24:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر