فهرست
بوفون: از نظر کونته همه بازیکنان برابر هستند
بوفون: از نظر کونته همه بازیکنان برابر هستند

بوفون: از نظر کونته همه بازیکنان برابر هستند

آی اسپورت – جیجی بوفون بعد از تجربه کار با لیپی و پراندلی، حالا با آنتونیو کونته مربی سابقش در یووه در تیم ملی ایتالیا همکار شده است. ازنظر کاپیتان یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، کونته گزینه مناسبی برای هدایت ایتالیاست.

او در مصاحبه با یوفا.کام گفت:\" او از هم نظر تاکتیکی و هم از نظر جدیت و تلاش در تمرین ها عقایدش را در این تیم جا انداخته است.ازنظر کونته اگر شما به شرایط سخت و عبور از موانع سخت عادت کنید، می توانید به مشکلات موجود در زمین هم پاسخ دهید. سه سال حضور او در یوونتوس به این شیوه گذشته و فکر می کنم چند سال دیگر هم در تیم ایتالیا به همین شکل ادامه پیدا کنند\"

او رمز موفقت کونته را این طور دانسته است:\" احترام و اعتباری که بازیکنان برای او قائل هستند، روی یک اصل مهم استوار شده: همه از نظر او برابر هستند. قوانین برای همه بازیکنان یکسان است و وقتی بخواهد در مورد ترکیب تیم تصمیم بگیرد، به همه بازیکنان در یک سطح نگاه می کند. این شیوه کار عالی است\"

نتایج اخیرکسب شده توسط کونته هم این حرف های بوفون را تائید می کنند. ایتالیا در گروه خود در مرحله مقدماتی یورو 2016 با 10 امتیاز  همراه با کرواسی صدرنشین بوده و شنبه در صوفیه با بلغارستان روبرو می شود. از نظر بوفون این بازی اما ساده نخواهد بود:\" بازی در کشورهای شرقی همیشه سخت بوده. این تیمها 120% توان خود را به کار می برند. برای اینکه با ایتالیا روبرو می شوند. بازیکنان آنها می خواهند خودشان را نشان دهند. این مانع سختی خواهد بود. اما اگر با ذهنیت درست مقابل آنها قرار گیریم، می توانیم بلغارستان را شکست دهید\"

     
آی اسپورت
2015-03-26 14:46:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر