فهرست

مکاتبه با AFC برای روبان مشکی پیراهن امیدها؛ به یاد میلاد و حسین

پس از سانحه هوایی در فرانسه و سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس که به کشته شدن مسافران این پرواز از جمله میلاد حجت‌الاسلامی و حسین جوادی خبرنگاران ورزشی انجامید مدیر، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال المپیک کشورمان در پیامی این حادثه تأثربرانگیز را به جامعه ورزشی کشور و دوستان و خانواده این خبرنگاران تسلیت گفتند.

در متن این پیام آمده: «اعضای تیم المپیک کشور نیز همانند جامعه ورزشی کشور در غم از دست دادن 2 تن از تلاشگران عرصه خبر داغدار شدند. حادثه‌ای جانخراش که ما را در غم فراق 2 دوست و 2 خبرنگار خوب کشورمان عزادار و از قلم و حضور مؤثرشان در رسانه‌ها و حوزه ورزش محروم کرد. این ضایعه تاسف‌برانگیز را به خانواده این 2 عزیز و جامعه رسانه‌‎ای و ورزشی به ویژه عزیزان‌مان در خبرگزاری تسنیم و روزنامه وطن امروز تسلیت گفته و از خداوند رحمان، علو درجات الهی را برای ایشان و صبر و شکیبایی برای دوستداران و خانواده میلاد و حسین عزیز مسئلت می‌نماییم.»

گفتنی است اعضای تیم المپیک کشورمان قصد دارد در جریان دومین بازی از مرحله مقدماتی المپیک در برابر تیم فوتبال فلسطین که فردا در استادیوم آزادی برگزار می‌شود به یاد میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی با روبان‌های مشکی بر روی لباس‌های ورزشی‌شان همراه با در دست داشتن عکس این 2 عزیز وارد بازی شوند. مکاتبات لازم برای این اقدام با AFC انجام شده است.

     
آی اسپورت
2015-03-26 14:58:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر