فهرست
دوئل بیک‌زاده - سانچس ؛ پایان بدشانسی‌های هاشم!
دوئل بیک‌زاده - سانچس ؛ پایان بدشانسی‌های هاشم!

دوئل بیک‌زاده - سانچس ؛ پایان بدشانسی‌های هاشم!

آی اسپورت- هاشم بیک‌زاده را می‌توان بدشانس‌ترین بازیکن تیم ملی نامید. پس از صعود تیم ملی به جام‌جهانی و هم‌گروهی ایران با آرژانتین خیلی از نگاه‌ها روی هاشم بیک‌زاده و تقابل این بازیکن با لیونل مسی متمرکز شد. از یک سو کری‌های این بازیکن برای مسی نیز باعث شد تا همگان انتظر تقابل این باریکن با ستاره‌های آرژانتینی را بکشند. اما با بدشانسی هاشم در آستانه‌ی مسابقات مصدوم شد و موفق نشد برای ایران بازی کند. همین بدشانسی در جام ملت‌های آسیا نیز گریبان‌گیر هاشم شد تا او این جام را هم از دست بدهد.

 

حالا بعد از بدشانسی‌های متوالی بیک‌زاده در تیم ملی، او امشب این فرصت را دارد تا مقابل ستاره‌های شیلیایی و سپس بازی با سوئد خودی نشان دهد. اما در آنسو در خط حمله شیلی الکسیس سانچس حضور دارد. بازیکنی که پس از درخشش در بارسلونا حالا دو فصلی در آرسنال توپ می‌زند و امید اصلی شیلی برای گلزنی به حساب می‌آید و تقابل او با هاشم می‌تواند بر جذابیت‌های این بازی اضافه کند.

 

شاید هم این از شانس بد سانچس باشد که بعد از بدشانسی‌های متوالی هاشم به پست او خورده. به نظر می‌رسد هاشم بیک زاده حسرت تمام بدشانسی‌هایش در تیم ملی را روی سر سانچس و وارگاس خالی کند و اجازه‌ی حرکت به به خط حمله شیلی را ندهد.

     
آی اسپورت
2015-03-26 15:18:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر