فهرست
11 سال بدون جام؛آنری: آرسنال نباید راه لیورپول را برود
11 سال بدون جام؛آنری: آرسنال نباید راه لیورپول را برود

11 سال بدون جام؛آنری: آرسنال نباید راه لیورپول را برود

 

آی اسپورت – تیری آنری هشدار داده که آرسنال نباید راه لیورپول را برود و 25 سال بدون قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند. درحال حاضر 11 سال از آخرین قهرمانی توپچی ها در جزیره می گذرد. ستاره سابق توپچی ها معتقد است که تیم فعلی ونگر می تواند قهرمان لیگ برتر باشد.

آنری که برای بازی فرانسه و برزیل در پاریس به سر می برد، به اکیپ گفت:\" اگر سال 1990 به شما می گفتم که انگلیس برای 25 سال قهرمان انگلیس نخواهد شد، فکر می کردید دیوانه هستم. من چنین سرنوشتی را برای آرسنال نمی خواهم. الان یازده سال از آخرین قهرمان گذشته و امسال خیلی از آن دور نیستیم. به جز بازی رفت با موناکو، تیم در مسیر درست حرکت کرده است. اگرچه آنها در ابتدای فصل امتیازهای زیادی را هدر دادند. اما به نظرم آرسنال می تواند در سالهای بعد قهرمان لیگ شود.\"

او در مورد اینکه آیا این تیم با ونگر قهرمان می شود یا نه گفت\" این بستگی به خود او دارد که بخواهد بماند یا نماند. او وجهه و اندازه این باشگاه را با ورودش تغییر داد. به نظرم شایسته ماندن در پست مربیگری این تیم را دارد.\"  آنری در مورد آینده و بازگشت به فرانسه گفت:\" زندگی من در لندن است. دخترم اینجا زندگی می کند. خانه ام اینجاست و اینجا کار می کنم. من همیشه در لندن زندگی می کنم\"

     
آی اسپورت
2015-03-26 16:05:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر