فهرست
نکته روز: ایران، 318 دقیقه بدون دریافت گل در دیدارهای دوستانه/ سه کلین شیت و  پنج گلر
نکته روز: ایران، 318 دقیقه بدون دریافت گل در دیدارهای دوستانه/ سه کلین شیت و پنج گلر

نکته روز: ایران، 318 دقیقه بدون دریافت گل در دیدارهای دوستانه/ سه کلین شیت و پنج گلر

آی اسپورت- آخرین تجربه باز شدن دروازه ایران در یک دیدار دوستانه رسمی، به ماهِ می سال 2014 برمی گردد. جایی که سیلوا در چهل و دومین دقیقه از نبرد آنگولا و ایران، موفق شد دروازه ایران را باز کند. در لحظه دریافت این گل، دنیل داوری دروازه بان تیم ملی بود و در نیمه، سوشا مکانی به جای او درون دروازه قرار گرفت و هیچ گلی دریافت نکرد.

دیدار دوستانه بعدی تیم ملی، در آستانه جام جهانی با ترینیداد و توباگو برگزار شد. در این مسابقه علیرضا حقیقی 90 دقیقه در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و با چند واکنش خوب، سرانجام کی روش را مجاب کرد که در جام جهانی نیز از او به عنوان گلر ثابت استفاده کند. 

دیدار دوستانه رسمی بعدی تیم کی روش، در ماهِ نوامبر در ورزشگاه آزادی برابر کره جنوبی انجام شد. در این مسابقه نیز علیرضا حقیقی 90 دقیقه درون دروازه قرار گرفت و فرصت بازی به سوشا مکانی نرسید.

تیم ملی ایران در آستانه جام ملت های آسیا نیز با تیم ملی عراق دیدار کرد و این بار هم تیم رقیب موفق به باز کردن دروازه ملی پوشان ایرانی نشد تا رکورد گل نخوردن ایران در دیدارهای تدارکاتی به 318 دقیقه برسد. در این مسابقه بیرانوند از ابتدا در ترکیب قرار داشت و مخسن فروزان از دقیقه 67 به جای این بازیکن وارد زمین مسابقه شد.

به نظر می رسد در مسابقه امشب با شیلی نیز، علیرضا حقیقی گلر اصلی ایران خواهد بود. آیا چهارمین کلین شیت پیاپی ایران در دیدارهای دوستانه به ثبت خواهد رسید؟

     
آی اسپورت
2015-03-26 18:10:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر