فهرست
درخشش در بازی های اخیر؛ هارت به دنبال جایگاه نویر
درخشش در بازی های اخیر؛ هارت به دنبال جایگاه نویر

درخشش در بازی های اخیر؛ هارت به دنبال جایگاه نویر

 آی اسپورت- جو هارت مقابل مسی، سوارس و نیمار در نبرد منچسترسیتی و بارسلونا در لیگ قهرمانان خیلی خوب ظاهر شد و حالا می خواهد لقب بهترین دروازه بان فوتبال جهان را به خودش اختصاص دهد. درخشش هارت به حدی بود که حتی مسی بعد از بازی برگشت دو تیم به او تبریک گفت. مهاجم آرژانتینی گفته بود:\" من می دانستم که او دروازه بان خوبی است ولی هارت همه توپ های من را گرفت و به نظرم یک پدیده است\"

انگلیس جمعه شب در مرحله مقدماتی یورو 2016 در ومبلی با لیتوانی روبرو می شود. اگر این حریف شاید خیلی نتواند هارت را درون دروازه سه شیرها محک بزند، با این حال او می خواهد از این فرصت برای رسیدن به هدف بزرگ ترش که تبدیل شدن به دروازه بان شماره یک جهان است، استفاده کند. هارت در این مورد گفت:\" هدف من این است که بهترین باشم.\" هارت گفته که باید در سالهای بعدی از مانوئل نویر دروازه بان بایرن مونیخ عبور کند:\" می خواهم در همه بازی هایی که حضور دارم، خوب عمل کنم. بازی با بارسا با چند سیو مهم مقابل بهترین بازیکنان دنیا برای من خوب بود. مسی بازیکن فوق العاده ای است و اینکه در مورد من نظر داده واقعا فوق العاده است. \"

او درمورد بازی با لیتوانی گفت:\" انتظار برد از ما می رود ولی من اولین نفری هستم که می دانم چنین چیزی ساده نیست. در بازی ها اتفاق های مختلفی ممکن است رخ دهند و ما نیاز داریم برای همه چی آماده باشیم. اگر شما برنامه ریزی نکنید، ممکن است غافلگیر شوید و باید آماده هرچیزی باشیم. من برای بهتر شدن ویدئوهای بازی نگاه می کنم و سعی دارم چیزهای بیشتری یاد بگیرم.\"

هارت فصل گذشته برای هفت بازی از سوی پیگرینی نیمکت نشین شده بود. اما او واکنش خوبی به این تصمیم مربی سیتی داشته  و مسیر صعودی پیشرفتش را تا بازی با بارسلونا ادامه داد. \" من باید بهتر می شدم. هر فصل سعی می کنم بهتر شوم و در هر موقعیتی تجربه ام را افزایش دهم. دارم بازی های بیشتری انجام می دهم و نقش متفاوتی در تیم دارم. روزیکه از پیشرفت کردن دست بردارم، دیگر بازی نمی کنم\"

هارت که 2 بازی دیگر با رکورد 50 بازی ملی فاصله دارد، ترجیح می دهد که بیشتر به دلیل قابلیت ها و استمرار در نمایش خوبش از او یاد شود. چراکه او با رکورد 125 بازی ملی پیترشیلتون فاصله زیادی دارد.\" ما الان دو بازی داریم و فکرمی کنم در هفته های قبل دیده ایم که هیچ موقع نمی توان دانست چه اتفاقی رخ می دهد. من فقط می خواهم با تلاش زیاد به جایگاهی که می خواهم برسم و برای کشورم بازی کنم. فقط می خواهم بازی کنم و تا جای ممکن در اختیار تیم ملی باشم. بعد از این همه چیز به تصمیم مربی بستگی دارد.\"

     
آی اسپورت
2015-03-26 18:42:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر