فهرست
عنایتی علیه برانکو؛ این بار دست می‌دهند
عنایتی علیه برانکو؛ این بار دست می‌دهند

عنایتی علیه برانکو؛ این بار دست می‌دهند

آی اسپورت – رابطه برانکو ایوانکوویچ و غلامرضا عنایتی در فوتبال ایران عجیب و غریب بود. در سال منتهی به جام جهانی 2006 برانکو سرمربی تیم ملی بود و عنایتی آقای گل لیگ برتر شد. با وجود درخشش فوق‌العاده عنایتی، برانکو اعتقاد چندانی به او نداشت. سرمربی فعلی پرسپولیس در آن مقطع، یا عنایتی را به تیم ملی دعوت نمی‌کرد و یا در صورت دعوت، زیاد به او فرصت بازی نمی‌داد. سرانجام برانکو او را به همراه علی دایی، وحید هاشمیان، آرش برهانی، رسول خطیبی و جواد کاظمیان به جام جهانی برد اما حتی یک دقیقه هم به او بازی نداد. رابطه این دو وقتی تیره‌تر شد که عنایتی دست خداحافظی برانکو را در پایان بازی آخر تیم ملی در جام جهانی مقابل آنگولا پس زد. عنایتی بعد از این که از این اتفاق افشاگری کرد مدعی شد که برانکو زندگی و فوتبال او را نابود کرده است.

چند سال پس از آن اتفاق، این دو نفر فردا در قامت سرمربیان دو تیم پرسپولیس و سیاه‌‎جامگان مشهد، مقابل هم قرار می‌گیرند. این بار اما خبری از قهر و دشمنی نیست و عنایتی به رسم مهمان‌نوازی هم که شده در مراسم آغاز بازی به سمت برانکو خواهد رفت و با او دست خواهد داد. البته این دو نفر یکی دو سال پیش هم در مراسمی همدیگر را دیدند و سلام و علیک گرمی با هم داشتند اما فردا همه چیز شکل متفاوتی خواهد داشت و برانکو و عنایتی بعد از دست دادن در مراسم ابتدای مسابقه، دوباره به رقیب هم تبدیل خواهند شد.

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-01-11 14:42:00
نظر دهید

۶ نظر
امین آبی پررنگ
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
فرهاد مجیدی، رضا عنایتی، علی سامره و ... از خوبهای اون دوران استقلال بودند که پشت در قرمز رنگ اونموقع تیم ملی موندن و فرصت عرض اندام پیدا نکردن، در واقع علی دایی نه فقط با تکیه بر شم گلزنی بالای خوش که با خوردن حق جوانان ایرانی آقای گل جهان شد.
110
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
باشه بهش میگم
حسین
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
دایی رو خط میزد مجیدی رو دعوت میکرد چه جوک خوبی گفتی کیسه کش متوهم
استق لول
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
همه اینایی که گفتی در حد دماغ علی دایی نبودند
موراتا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۴۹
علی سامره عالی بود ولی یادت رفته قلعه نویی مینشوندش رو نیمکت شده بود ذخیره عنایتی
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۰
"زندگی و فوتبالش نابود شده!!!!!!"
جل الخالق !
دیگه تاکی میخواست بازی کنه
بعدش هم که بلافاصله شد سرمربی!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر