فهرست
آنچلوتی نامزد مربیگری سیتی/ جدایی کلمنت بعد از شش سال
آنچلوتی نامزد مربیگری سیتی/ جدایی کلمنت بعد از شش سال

آنچلوتی نامزد مربیگری سیتی/ جدایی کلمنت بعد از شش سال

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی در صدر مربی‌های مورد نظر باشگاه منچسترسیتی است اما پل کلمنت دستیار او نمی‌ خواهد مربی رئال مادرید را در اتحاد همراهی کند. کارلتو نامزد اول برای جانشینی مانوئل پیگرینی است چون پپ گواردیولا هیچ ضمانتی برای جدایی از بایرن‌مونیخ به سیتی نداده و دیگو سیمئونه قراردادش با اتلتیکومادرید را تا سال 2020 تمدید کرده.

آنچلوتی احتمالا فصل بعد روی نیمکت رئال نخواهد بود مگر اینکه تیمش روند معجزه‌آسایی در پیش بگیرد اما کلمنت تصمیم گرفته اگر آنچلوتی به منچستر رفت با او نرود. کلمنت که شش سال در چلسی، پاری‌سن‌ژرمن و رئال دستیار کارلتو بوده می خواهد راه خودش را برود و ساندرلند هم به جذب او علاقه دارد.

اما سیتی که برای دومین بار در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به بارسلونا خورد و حذف شد، در هر صورت مایل است کارلتو را به خدمت بگیرد چون او را برنده ای می دانند که می تواند تیم را به مرحله بعدی ببرد. این مربی دو بار میلان و یک بار رئال را به قهرمانی اروپا رسانده و در سال اول مربیگری‌اش در چلسی قهرمان لیگ و جام حذفی شد ضمن اینکه از نظر شخصیتی هم مورد قبول باشگاه است و مثل روبرتو مانچینی با مقامات باشگاه در نمی افتد. هنوز درباره آینده پیگرینی تصمیم قاطع گرفته نشده اما بعید است این مربی شیلیایی که در نخستین فصل کارش قهرمانی لیگ برتر و جام اتحادیه را به دست آورد، فصل بعد هم روی نیمکت باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-26 20:03:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر