فهرست
ماجرای ناخن تارتار؛ یک ماژیک ساده بود!
ماجرای ناخن تارتار؛ یک ماژیک ساده بود!

ماجرای ناخن تارتار؛ یک ماژیک ساده بود!

آی اسپورت – عکس‌هایی که از بازی پارس جنوبی جم و ذوب‌اهن اصفهان منتشر شده حاشیه عجیبی درست کرده است. این عکس‌ها مربوط به مهدی تارتار سرمربی پارس است. نکته‌اش هم این است که به نظر می‌رسد یکی از ناخن‌های این مربی با ماژیک یا رنگ سیاه، رنگ شده است. این مساله باعث به وجود آمدن تصورات و شائبه‌هایی درباره مساله سحر و جادو شده است. اما تارتار امروز در این باره توضیح داده است:

-من از این حرف ها خنده ام می گیرد؛ چند وقت قبل دست من بین در ماشین گیر کرد و اثرکبودی روی ناخنم به همین خاطر است. هنوز ناخن من نیفتاده و به همین خاطر این سیاهی هرروز بیشتر می شود. واقعا نمی دانم چه بگویم. وقتی نتیجه می گیریم و در چشم می رویم، باید از این مسائل مراقبت کنیم. من نمی دانم وقتی ناخنم بیفتد، آنهایی که می گویند این علامت شیطان پرستی است، چه حرفی برای گفتن دارند؟

-به هر حال در رختکن با ماژیک سر و کار داریم و طبیعی است ماژیک به دستمان بخورد. من از این مسائل خیلی بدم می آید. آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند که حتی انگشتری که در دست دارم هم 4 قل است. خدا را شکر که ما کاری به شایعات نداریم و اعتقادم بر این است که اگر خدا بخواهد، همه چیز امکان پذیر است. قطعا از این به بعد چنین خطراتی به سراغ ما می‌آید و باید محافظت کنیم.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-10-22 11:09:00
نظر دهید

۳ نظر
وحید پرسپولیسی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۶
چندسال قبل م.ج مربی یک تیم تهرانی بود که تیمه الان منحل شده به حساب میاد با اینکه به یک شهرستان زیبا انتقال پیدا کرد.. یادمه اون تیم با بازیکنان نامی با مربی ترکیه ای قهرمان نمیشد اما با این مربی و کمک های امداد غیبی قهرمان بلامنازع ایران شد.. فصل بعد مربی از اون تیم رفت به تبم دیگه ای و دست برقضا امداد غیبی فروش ما باآقای م. به مشکل خورد و حسابشون معامله نشد.. بگذریم آقای مربی ما ادعا کرد که تو کاره ای نبودی و خودم عامل موفقیت ها بودم و حیف اونهمه پول... بعد عاخر فصل تیمش در معرض سقوز با برد هفته عاخری تو لیگ موند.. عجیبه امسال تیمش تو رده های بالاییه.. نکنه کار کار امداد های غیبیه؟؟؟ کاپشن های گرم تو تابستون و آب قرقره کردن ..... خلاصه مه امروز هم احتمالا این داستانا هست..
۷ ۱
امید
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
باحال بود
110
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
نمیشه قضاوت کرد ولی شکل مثلث ناخن سیاه میشه ؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر