فهرست
افتضاحِ فوتبالی شبکه سه/ تیمِ ملی قربانی سریال نوروزی
افتضاحِ فوتبالی شبکه سه/ تیمِ ملی قربانی سریال نوروزی

افتضاحِ فوتبالی شبکه سه/ تیمِ ملی قربانی سریال نوروزی

آی اسپورت- تیمِ ملی ایران بعد از مدت ها، بالاخره صاحب یک رقیب تدارکاتی بزرگ شده و این شانس را به دست آورده تا در برابر ستاره هایی یکی از بهترین تیم های ملی دنیای فوتبال به میدان برود. بازیِ ماقبل پایانی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران اما بر خلافِ مردم، هیچ جذابتی برای مدیران سازمان صداوسیما ندارد.

در کنداکتور امشبِ شبکه سوم سیما، قسمت اول از سریال نوروزی مهران مدیری راس ساعت 23 روی آنتن خواهد رفت. این سریال حدود 45 دقیقه به طول خواهد انجامید و این یعنی با احتساب تبلیغ های قطع نشدنی تلویزیونی، بیست دقیقه نخست مسابقه تیم ملی در برابر شیلی، روی آنتن تلویزیون ایران نخواهد رفت. این در حالی است که تلویزیون ایران، دو شبکه برای پخش رقابت های فوتبال دارد و این بازی می توانست بدون ایجاد مزاحمت برای سریالِ آقای مدیری، از شبکه ورزش روی آنتن برود اما اصرار لجبازانه شبکه سه برای پخش فوتبال های مهم، اجازه این کار را به شبکه ورزش نداده است. در واقع شبکه سوم سیما، روی لزوم پخش بازی های مهم تر اصرار دارد اما در عین حال، این بازی ها را قربانی مجموعه های دیگری می کنند تا ثابت شود دیواری کوتاه تر از فوتبال برای تصمیم سازان سازمان عویض و طویل صداوسیما و یا اصطلاحا همان رسانه «ملی» وجود ندارد. از یاد نبریم این همان رسانه ای است که برنامه نودش، به جای پرداختن به موضوعِ مهم کی روش، سرگرمِ پیامک شماری و بامزه بازی چند ساعته می شود تا سرمربی تیم ملی در سکوت تیم را ترک کند.

در ایران، همه منتظر تماشای نبردِ تیم ملی با شیلیِ قدرتمند و هجومی هستند. همه، به جز آن هایی که چشم ها را روی کی روش و بچه هایش بسته اند تا یک وقت تغییرِ ساعت پخش سریالِ «ضبط شده» به تریجِ قبای مهران مدیری و گروهش برنخورد. آن هایی که حتی توی زیرنویس های این لحظه ها، از عذرخواهی طفره می روند. همیشه رفته اند.

  ۴  
آی اسپورت
2015-03-27 05:55:12
نظر دهید

۴ نظر
محمد حسین
پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴، ۲۳:۵۹
واقعا عالی بود
وقتی که تاریخ انقضای کیروش تموم میشه دیگه واسه رسانه مسخره ملی هیچ جذابیتی نداره تا سریال بی مزه و افتضاح مهران مدیری جای هنرنمایی تیم ملی و سرمربی بزرگش رو بگیره
درود بر کارلوس عزیز
آی اسپورت جان فوق العاده هستید و با قدرت ادامه بدید
محمد
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴، ۰۰:۵۳
دقیقاً چقدر بی ادب وبی حیا هستن این مدیرای تلوزیون
7 دقیقه تبلغ و پخش با تخیر بازی
هیچ وقت این رفتار امشبشون رو فراموش نمیکنم
اشکان
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴، ۰۴:۴۱
ممنون ای اسپورت که حرف دل ما رو نوشتی
امیررضا
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴، ۰۴:۴۲
وافها شورشو در اوردن. یعنی نمیتونستن این سریال لوس مهران مدیری رو ده دقبقه زودتر شروع کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر