فهرست
توهیر: زانتی خودش باید تصمیم بگیرد که می خواهد بماند یا برود
توهیر: زانتی خودش باید تصمیم بگیرد که می خواهد بماند یا برود

توهیر: زانتی خودش باید تصمیم بگیرد که می خواهد بماند یا برود

آی اسپورت- توهیر، مالک جدید اینتر، در آخرین مصاحبه خود با گتزتا دلو اسپرت حرف‌های امید بخشی زده که شاید مرهمی باشد برای  فصل  نه چندان درخشان  اینتر و هوادارانش :

نقطه عطف : همان طور که قبلا هم گفتم باید یک بازبینی در سیستم  مدیریتِ صحیح بکنیم : نه برایِ اینکه ببینی‌ یک چیز خوب پیش میره یکی‌ نه ، واضحأ برای  استدلال بر روی  کارایی نتیجه ،که  همزمان آنالیز ارزش گذاری میشوند تا ببینیم برای  آینده قابل  قبول هستند یا نه . برای مثل ما آمدیم بخش ورزشی را تثبیت کردیم ، به این معنی‌ که تیم‌ اصلی‌ ، تیم‌  جوانان و  ناظران باشگاه را زیر یک سقف جمع کردیم ، . تیم‌ اصلی‌ دیگه از تیم‌ جوانان جدا نیست ، اونها در یک جا و زیر نظر "پیرو آسیلیو" خواهند بود . و دقیقا همین روش برای قسمتِ تجاری به کار می‌بریم . ما می‌خواهیم با بزرگترین تیمهای بین المللی دست و پنجه نرم کنیم . یک هیأتِ مدیره کاملا مثبت اندیش داریم و طرفداران میخواهند نتایج  این تفکرات را ببینند .

سرمایه : در بازار  ژانویه `دنیللو دامبروسیو ` رو جذب کردیم ، یکی‌ از بهترین بازیکنان  موجود . حتما در زمین دیدید چرا هرنانس رو گرفتیم  . ما در خطِ حمله با کمبود مواجه بودیم که با برگشتِ میلیتو ایکاردی داشتن  جایگزینی مثل  بوتا کمتر احساس نگرانی خواهیم کرد .

زانتی : دوماه پیش باهاش ملاقات داشتم ، اون برای اینتر یک اسطوره است ، خودش باید تصمیم بگیره که می‌خواهد ادامه بدهد یا یک پست در بدنه باشگاه داشته باشد ، در ماه‌های آینده راجع بهش صحبت می‌کنیم همه چیز شفاف خواهد بود .

استادیوم : در اولویت نیست ، الان سه‌ امتیاز بسیار مهم پیش رو داریم راجع به استادیوم سال دیگه صحبت می‌کنیم !

ویدیچ : ما خیلی‌ قرارداد داریم که رو به پایان هستند ، بین اونها یکی‌ مثل کیوو هم هست . من یک تیم‌ می‌خواهم که در اون تعادل بین با تجربه‌ها و جوانان باشه ، ویدیچ یه کاراکتر  قوی داره یک خرید خوب خواهد بود برای آینده تیم‌ .

تمدیدیها : گوارین ، پالاسیو الورز ؟ بحث نمی‌کنیم ، سه‌ تاشون بازیکن‌های مهمی‌ هستند . می‌خواهیم با هر سه‌ تمدید کنیم

پست‌ها :آسیلیو وظیفه خرید فروش‌ها را خواهد داشت . و با ما در باشگاه برای سال‌های زیادی هم خواهد ماند ، دست او برای این کار باز خواهد بود . ما به او اعتماد کامل داریم .ریچی مدیر  بخش تجاری خواهد بود ، ویلیامسون تا ماه مارس در میلان مستقر میشود و بخش اقتصادی را در دست می‌گیرد ، سمت او مدیر کل است .

 

 

     
آی اسپورت
2014-02-23 09:49:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر