فهرست

2 گل در 4دقیقه براي كلمبيا/ انتقام فالکائو از فن‌خال

آی‌اسپورت: رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی منچستریونایتد در دیدار تیم ملی کشورش با بحرین موقتا منتقدانش را ساکت کرد. این بازیکن 29 ساله در فاصله 4 دقیقه دو گل زد تا کلمبیا صفر-6 بحرین را در هم بکوبد. او در این بازی به اندازه تمام بازی‌هایش برای منچستریونایتد در سال 2015 گل زد که به دیدارهای شیاطین سرخ برابر استوک و لسترسیتی مربوط می شود. اما در چهارمین بازی ملی‌اش بعد از غیبت در جام جهانی به روزهای خوب خود برگشت و هواداران منچستریونایتد که امیدوارند او در فرصت باقیمانده تا پایان فصل بتواند در ترکیب تیمشان بدرخشد، خوشحالی خود را در شبکه‌های اجتماعی علنی کردند.

خوسه پکرمن مربی آرژانتینی کلمبیا بعد از این بازی گفت:«من باید از او حمایت کنم چون می دانم چه دوران سختی را پشت سر می گذارد. برای موفقیت تیم هم که شده باید او اعتماد به نفس سابقش را به دست آورد. من قدرت جسمی و ذهنی و روحیه جنگندگی او را می شناسم و هیچ وقت شک نداشتم که دوباره به اوج بر می گردد. امیدوارم درخشش در این بازی بتواند به آینده او کمک کند.»

پکرمن از انتقاد از لویی فن‌خال خودداری کرد:«من طرف فالکائو هستم چون می دانم وضعیت روحی مناسبی ندارد و باید به او فرصت داد که خودش را پیدا کند اما کار من قضاوت درباره یک مربی دیگر نیست.» اما فاستینو آسپریا مهاجم سابق تیم ملی کلمبیا در توییتر نوشت پکرمن باید بازی گرفتن از فالکائو را به فن‌خال یاد بدهد.

     
آی اسپورت
2015-03-27 10:44:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر