فهرست

یادداشت: همه بازندگان ایران-شیلی/ از سیامک انصاری تا آقای وزیر!

فهرست بازنده‌های امشب طولانی است. شیلی، گلر بارسلونا، آقای سامپائولی، خبرگزاری ایرنا، گودرزی، قلعه نویی، الکسیس سانچز عزیز، اسدی، عباس ترابیان و ...؛ امتداد این لیست، از تهران است تا سانتیاگو.

تیم ملی را به سرمربی‌اش بسپارید آقای گودرزی. به درد پنجاه فدراسیون دیگر برسید. تیم ما مغلوب آگوئرو نشد. ماسکرانو و لیونل مسی را کلافه کرد. کلودیو براوو را به زانو درآورد. می‌جنگد در زمین و ترسی از هیچ تیمی ندارد اما بیرون زمین مقابل لجاجت شما، فیل هم زانو می‌زند. در سالی که همدلی و همزبانی دولت و ملت اعلام شده، شما که دولتید، تیم ملی را به همان 88 درصدی بسپارید که معتقدید علمی نیست، عوامفریبی بوده و نظرسازی. 
پی نوشت: صداوسیمای فاجعه. همزمان با شروع مسابقه، شبکه ورزش، این کانال مستمند صداوسیما داشت مستند کایاک پخش می‌کرد! در شبکه سه هم که قبلاً فوتبال را قطع می‌کردند برای اذان. الان خود اذان را هم قطع می‌کنند برای سریال خالتور سیامک انصاری. بعدش مزدک می‌آید تا بشارت دهد در 17 دقیقه‌ای که ندیدیم، هیچ اتقاقی نیافتاده. دروغ. 17 دقیقه در فوتبال به اندازه 17 دقیقه پر است از اتفاق. خصوصاً برای شما که دقیقه 89 تازه باورتان شد شیلی باخته. 
بردیم، بدون پولادی، حاج صفی، آزمون، جهانبخش و پورعلی گنجی. رقبای خارجی شکست ناپذیر نیستند، حریفان داخلی اگر بگذارند.

مهدی رستم‌پور
  ۱  
آی اسپورت
2015-03-27 10:52:57
نظر دهید

۱ نظر
mehdi
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴، ۱۵:۴۲
merc jenabe Rostampoor
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر