فهرست
سوال از جلالی؛ الان پنالتی را دیدی؟
سوال از جلالی؛ الان پنالتی را دیدی؟

سوال از جلالی؛ الان پنالتی را دیدی؟

آی اسپورت - حالا به کارنامه سراسر ناموفق مجید جلالی و تیم‌های کوچک و بزرگی که او در همه این سال‌ها عوض کرده کاری نداریم، اما حداقل انتظاری که از او وجود دارد این است که مطابق ژستی که می‌گیرد رفتار کند. از او که نقش مربیان جنتلمن و علم‌محور را بازی می‌کند، انتظار می‌رود دست‌کم شلوغ‌بازی‌ها و جوسازی‌های رایج در فوتبال ایران را کنار بگذارد و کمی منصف‌تر باشد. بعد از اعتراض گسترده پرسپولیسی‌ها به قضاوت بازی این تیم برابر نساجی قائمشهر، جلالی گفت اصلا صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تیمش ندیده و حتی این نساجی بوده که از قضاوت فغانی ضرر کرده است. بعد از مسابقه اما تقریبا همه کارشناسان داوری کشور، وقوع پنالتی به سود پرسپولیس را تأیید کردند و کارشناس داوری نود هم گفت ضمن اعلام پنالتی، مدافع حریف باید در همان نیمه اول اخراج می‌شد. حداقل «مشکوک» بودن صحنه را قبول می‌کردی خوش‌انصاف!

۲۳ ۸  
آی اسپورت
2019-03-13 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
Asqar
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۵۲
گل آفساید نساجی!!! دو به تک نساجی!!
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
اشغری کیسه کش اگه پنالتی اخراج را میگرفت که کار نساجی همون نیمه اول تموم میشد اسکل
...
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
از گرفتن یک امتیاز ذوق مرگ بوده بیاد بگه پنالتی به نفع پرسپولیس نگرفتن؟
هادی نوروزی
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
خدارو درنظربگیرید.مگه نود مرجع استناده.خب ناعادل میگرده ببینه کدوم کارشناس بنفع لنگ میگه همونو دعوت میکنه.فغانی بایدترابی رو اخراج میکرد و یک پنالتی هم بنفع نساجی میگرفت.بابا این فغانیه.همون که سپاهان رو قربانی کرد.همون که حقوق بگیر دانشگاه لنگه
۴ ۲
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
این جماعت می فهمند عمدا این مطالب را می گویند برای بازیهای بعدی داور ها غش کنند شما هنوز ناهار نگارها را نمی شناسی؟
۱
...
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
نکنه تو که به مُرده هم رحم نمیکنی خدا رو در نظر داری؟ هروقت پدرت رو پیدا کردی بهش بگو تربیتت کنه احمق . تو مشخصات یه کثافت خشکه مقدس هستی که تعصبات رنگی کورت کرده
۲
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۱۸
تیتر و عنوان مطلب را که می بینیم می توانیم حدس بزنیم نوشته خود ای اسپورت است این مطالب سخیف و جانبدارانه فقط از ای اسپورت تراوش می شود افساید سوخته نساجی را هم دیدی ای اسپورت ؟ در ضمن درباره جلالی قضاوت کردن کار شما سبک عقل ها نیست جلالی یکی از سازنده ترین مربیان است برخلاف دلال ها و مصرف کنندگان پر مدعا که شما حامی ان هستید بعد یک هفته هنوز تو در کف پنالتی سوخته برابر نساجی هستی؟ این هفته نزدیم 6 پنالتی از تیم های مختلف سوخت تو فقط بلدی مورد پرسپولیس را تکرار کنی؟ هدفت چیست؟
۳
ali
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۰۴:۴۳
آخی. کارنامش ناموفق بوده؟! دردتون گرفته که نتونستید ببریدش؟! اگه چشماتون رو باز کنید، مظفری زاده یکی دیگه از کارشناسهای داوری گفته اون صحنه چون دست بازیکن نساجی کنار بدنش بوده و باز نبوده به هیچ وجه پنالتی نیست! شما هم اگه چشمات رو باز میکردی همه نظرها رو میدیدی نه فقط اونایی که به نفعته!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر