فهرست
این‌ها عزمی برای مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!
این‌ها عزمی برای مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!

این‌ها عزمی برای مبارزه با فساد ندارند آقای تاج!

آی اسپورت - خداداد عزیزی در آخرین گفتگوی خود پرده از پیشنهاد رشوه از یک فرد گمنام برداشت و گفت وقتی در سال 86 مدیر فنی تیم پیام بود این فرد به او گفته بود 20 میلیارد بدهد تا بازی را برایش در بیاورند. قبل از او بهروز رهبری‌فر مربی استیل‌آذین اعتراف کرده بود این باشگاه متمول برای صعود به لیگ برتر به داور رشوه داده بود.

رضا غیاثی مسئول کمیته داوران اما چشم بسته و بدون اینکه حتی مصاحبه خداداد عزیزی را بخواند اعلام کرد این کمیته از او و همینطور رهبری‌فر شکایت می‌کند! یعنی او حتی مصاحبه عزیزی را نخوانده که نامی از داور نیاورده و تنها در گوشه‌ای از مصاحبه گفته یکی از دوستانش بعدها ادعا کرده بود داوران و بازیکنان و مربیان را می‌خرند.

معمولا برای رسیدگی به این مسایل پیچیده، کمیته داوران و هر کمیته دیگری می‌گویند باید مدرک بیاورید و یا از کسی که داور را خریده اعتراف بگیرید! رهبری‌فر خودش مربی استیل‌آذین بوده و اعتراف کرده در باشگاه آنها این اتفاق افتاده ولی یکی مثل غیاثی با چشمان بسته و بدون اینکه حتی در کمیته خود کنکاشی در این زمینه کند، تنها تهدید به شکایت می‌کند. بی‌شک با وجود چنین مسئولانی در کمیته داوران و یا هر کمیته دیگری، کوچکترین امیدی برای پاکسازی فوتبال وجود ندارد آقای تاج!

خبرآنلاین

۶    
آی اسپورت
2018-04-21 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر