فهرست
حامد لک و جام‌جهانی؛ از یونان تا روسیه
حامد لک و جام‌جهانی؛ از یونان تا روسیه

حامد لک و جام‌جهانی؛ از یونان تا روسیه

آی‌اسپورت- جداشدن از صبای قم برای امضای قرارداد با سایپا، درست‌ترین تصمیم ممکن برای حامد لک بود. گلری که در صبا روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت، درون دروازه سایپا احیا شد و بعد از مدت‌ها تصویر یک سنگربان مطمئن را به نمایش گذاشت. صبا در پایان فصل به لیگ یک سقوط کرد اما سایپا با حامد در جدول باقی ماند. 9 کلین‌شیت لیک در 14 مسابقه، مهم‌ترین دلیل حفظ‌شدن تیم ناآماده فرکی در لیگ برتر بود.

حامد، پاداش بزرگ‌اش را با دعوت دوباره به تیم ملی گرفت. او بعد از مدت‌ها به تیم کی‌روش برگشت و یکی از 3 سنگربان اصلی تیم در جدال صعود با ازبکستان شد. چند سال بعد از علیرضا حقیقی، لک می‌تواند اولین دروازه‌بانی باشد که شانس حضور در فوتبال اروپا را به دست می‌ْآورد. او موردتوجه باشگاه یونانی پانونیوس قرار گرفته و بعید نیست در آینده‌ای نزدیک، همبازی مسعود شجاعی در این باشگاه شود. حضور در ترکیب پانونیوس برای شجاعی و کریم‌انصاری‌فرد کاملا نتیجه‌بخش بود و باشگاه یونانی نیز از کیفیت ستاره‌های ایرانی‌اش رضایت داشت که حالا برای خط دروازه نیز به دنبال یک دروازه‌بان ایرانی است.

بازی در اروپا، بهترین روش ممکن برای حفظ‌شدن در لیست کارلوس کی‌روش است. پانونیوس همان نامی است که می‌تواند لک را به یکی از مسافران جام‌جهانی تبدیل کند. بلیت روسیه برای او، در یونان در دسترس‌تر از ایران خواهد بود.

  ۲  
آی اسپورت
2017-06-18 18:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
السا
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
یه جوری حقیقی رو مثال زدین که هرکی ندونه فکر میکنه این چند ساله همه اش داشته تو ترکیب تیمای مختلف بازی می کرده! امیر عابدزاده تو لیگ برتر بازی بهش نمیرسید الون اروپاست! لک هم قطعا میتونه بره اروپا اما این فقط به شرطی براش موفقیت محسوب میشه که بتونه بازی کنه. یه لژیونر تا وقتی به ترکیب تیمش نرسه نسبتا به بازیکنای داخلی برتری نداره. لطفا یه کم حرفه ای تر تحلیل کنید.
۳
مهدی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۴۷
ول کنین بابا. هر بازیکن ایرانی رو که میخوایین لینک کنید اروپا میگین پانونیوس. یکم حداقل به شایعاتون تنوع بدین. اسم دیگه ایی از اروپا بلد نیستین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر