فهرست
ویسی: آنها به خانواده خود فحش دادند
ویسی: آنها به خانواده خود فحش دادند

ویسی: آنها به خانواده خود فحش دادند

آی اسپورت – شکست خانگی عجیب سپاهان مقابل ماشین سازی و انتقادات هواداران سپاهان از ویسی باعث واکنش تند او در نشست خبری شد و سرمربی سپاهان پاسخی مشابه پاسخ چند هفته قبل علی دایی داد.

کانون هواداران از من پول می‌خواست!

درباره بازی صحبت خاصی نیست. وقتی تیمی با قدمت سپاهان در خانه 3 گل می‌خورد نمی‌توان حرف زد یعنی تیم کاملا تسلیم بوده است. اما درباره حاشیه‌های باید بگویم که هواداران تاج سر سپاهان هستند و من در برابر آنها سر تعظیم فرود می‌آورم. اما آن 80-70 نفری که به من و خانواده‌ام فحش دادند، به خانواده‌های خود فحش دادند. متاسفم برای کسانی که شانتاژ شدند. کانون هواداران سپاهان از من پول می‌خواست اما چون پول ندادم این اتفاقات رخ داد. در آستانه بازی هم آمدند و پول گرفتند تا علیه تیم شعار بدهند.

سپاهان را جوان کردم

تیم یازدهم را به من تحویل دادند که تیمی پیر و بدون آینده بود. من پای این تیم ایستادم تا آن را جوان کنم. بازیکن مغز و عضله دارد. متاسفانه این 80-70 نفر تمرکز تیم را به هم زدند. از رسانه‌ها و مسئولین محترم تشکر می‌‎کنم و فقط روی صحبتم به همان تعداد اندک است. من در صبا این تیم را آسیایی کردم. استقلال خوزستان را قهرمان کردم و فولاد هم زمانی که من در کادر این تیم بودم قهرمان شدم. شعار حیا کن رها کن را روی سرم می‌گذارم اما دلیل ندارد به ناموسم فحش داده شود.

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-09 18:45:00
نظر دهید

۱ نظر
شایان
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
وقتش هست که یک کمیته حقیقت یاب، بررسی کند که استقلال خوزستان با ویسی به چه صورتی قهرمان شده است!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر