فهرست
رونی: شادی گلم دیگر تکرار نمی شود/ من عاشق بوکسم
رونی: شادی گلم دیگر تکرار نمی شود/ من عاشق بوکسم

رونی: شادی گلم دیگر تکرار نمی شود/ من عاشق بوکسم

آی‌اسپورت- وین رونی متوجه شده شادی گل خاصش در بازی با تاتنهام چیزی نیست که به راحتی از دستش خلاص شود چون همسرش کولین دیده کای، پسر پنج ساله‌اش، شادی گل ناک‌اوت پدرش را تقلید می کرده.

رونی گفت:«همسرم رفته او را از مهد کودک بیاورد و دیده در کلاس دارد این کار را می کند. مطمئن باشید که دیگر هیچ وقت برای گل زدن اینطور شادی نمی کنم.» بنابراین اگر در بازی امشب برابر لیتوانی گل بزند آنطور شادی نمی کند.

او بعد از اینکه به اسپرز گل زد به پشت روی زمین خوابید و ادای مشت‌زدن را درآورد چند روز بعد از آن که فیلم مسابقه بوکسش با فیل باردسلی مدافع استوک در خانه‌اش منتشر شد و البته جنجال‌های زیادی را در پی داشت.

رونی ادامه داد:«حرف‌هایی در این باره زده شد چه در یونایتد و چه در تمرین تیم ملی اما انتظارش را نداشتم. من همیشه عاشق بوکس بودم اما گاهی اوقات اوضاع آنطور که می خواهید پیش نمی رود. یک مشت به من خورد اما ناک اوت نشدم. از نظر من موضوع بزرگی نبود. مربی هم همین نظر را داشت . من پیش‌زمینه بوکس دارم. من عذرخواهی هم کردم اگر اشتباهی رخ داده هر چند از نظر من این موضوع تمام شده است.»

وقتی کسی از او پرسید اگر بد زمین می خوردی و آسیب می دیدی، چه و او پاسخ داد:«هرگز بد زمین نمی خورم» و لبخند زد. روی هاجسون مربی انگلیس هم کنارش نشسته بود خندید نه به این خاطر که از کاپیتان تیمش خرده بگیرد.

رونی در بازی امشب یکصد و  دومین بار با پیراهن انگلیس به میدان می رود، تنها هشت نفر بیشتر از او بازی ملی دارند. او 46 گل زده و دو گل به گری لینکر و سه گل با رکورد بابی چارلتون فاصله دارد.

رونی ادامه داد:«بابی در منچستریونایتد و انگلیس عالی بود. من مرتبا با او حرف می زنم به خصوص بعد از بازی‌ها و به من توصیه‌های مفیدی می کند به ویژه وقتی در خط میانی بازی می کنم چون خودش یک هافبک هجومی بوده. نمی خواهم خودم را در کنار او قرار دهم و بگویم رکورد او را می شکنم. امیدوارم دیر یا زود یک روز این اتفاق بیفتد.»

تجربه لویی فن‌خال برای استفاده از رونی در خط میانی به پایان رسید وقتی روبین فن‌پرسی مصدوم شد و کاسه صبر مربی منچستریونایتد درباره رادامل فالکائو لبریز شد.

هاجسون گفت:«ما خوشحالیم که رونی در منچستریونایتد مهاجم بازی می کند. ما همیشه از او به عنوان مهاجم استفاده کرده‌ایم.» رونی هم با نظر مربی انگلیس موافق است اما سعی می کند چیزی نگوید که به فن‌خال توهین شود:«با بازی در خط حمله بهتر هستم و گل می زنم و به تیم کمک بیشتری می کنم.» این بازیکن 29 ساله بعد از مصدومیت فن‌پرسی در 5 بازی چهار گل زده و در شش بازی آخرش در تیم ملی شش گل زده.

انگلیس به دنبال کسب پنجمین برد متوالی خود در مرحله مقدماتی یورو 2016 برابر تیمی است که در رنکینگ جهانی نود و چهارم است.

     
آی اسپورت
2015-03-27 12:56:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر