فهرست

گزارش روز: کمپین‌های اینترنتی هواداران برای تمدیدقرارداد کی‌روش

آی اسپورت- تنها چند ساعت پس از سوت پایان بازی ایران- شیلی جریان حمایت‌نهای آنلاین از کارلوس کی روش آغاز شد. غیر از استتوس‌های تندی که در فیس‌بوک نوشته شد و در آن وزیر ورزش به عنوان دلیل اصلی جدایی کی‌روش از تیم‌ملی نقد شد، چند کمپین اینترنتی هم برای بقای سرمربی پرتغالی در تهران راه افتاد.

یک طومار اینترنتی که در سایت change.org  راه افتاد با این پیام که \"ما خواستار تمدیدقرارداد کی‌روش هستیم\" از سوی کاربران اینرنتی در ایران امضا جمع‌آوری می‌کرد.

از سوی دیگر در اینستاگرام هم هشتگ iraniancampaign به راه افتاد تا کاربران این شبکه اجتماعی هم با این کار حمایت‌شان از کی‌روش را نشان دهند. البته در فیس‌بوک هم صفحات زیادی برای حمایت از کارلوس کی‌روش ایجاد شده که در هفته‌های گذشته در جدال بین وزیر ورزش و سرمربی تیم‌ملی به خوبی از کارلوس دوست داشتنی‌شان حمایت کرده‌اند. 

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-27 13:11:57
نظر دهید

۱ نظر
کاسپین
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۳۰
با سلام و خسته نباشید. تقاضا دارم که لینک پتیشن حمایت از کارلوس کیروش رو پوشش خبری بدهید.
این خبر در شبکه وایبر پخش شده است.

وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با اعمال فشار، راهی به غیر از جدایی از فوتبال ایران برای کارلوس کیروش باقی نگذاشته اند و این اتفاق برای مردمی که با آرای ۸۸ درصد از عملکرد او راضی بودند بسیار غم انگیز و حتی مایه سرافکندگی و احساس شرم در قبال مردی است که دلسوزانه برای تیم ما تلاش کرد و علیرغم مشکلات فراوان زمینه رشد و پیشرفت را برای تیم ما ایجاد کرد
با امضای این پتیشن، اعتراض خود را به گوش مقامات دولتی و فدراسیون برسانیم. لطفا شیر کنید.
https://www.change.org/p/mr-ali-kafashian-iranian-football-federation-keep-queiroz-as-our-coach-until-2018-world-cup
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر