فهرست
ایوانویچ: می توانیم رونالدو را متوقف کنیم
ایوانویچ: می توانیم رونالدو را متوقف کنیم

ایوانویچ: می توانیم رونالدو را متوقف کنیم

آی اسپورت – برانیسلوا ایوانویچ مدافع صربستان گفته که بازیکنان این تیم می توانند جلوی رونالدو و پرتغال در بازی فردا شب دو تیم در مرحله مقدماتی یورو 2016 ایستادگی کنند. صربستان در این گروه در مکان چهارم قرار گرفته و به دلیل مسایلی که در بازی با آلبانی در ماه اکتبر پیش آمده بود سه امتیاز از این تیم کسر شده است. آنها برای زنده کردن شاسن های صعود نیاز به پیروزی در بازی فردا دارند.

او در مورد رویارویی با رونالدو به پرفورم گفت:\" ما در مورد یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال حرف می زنیم. کار ساده ای مقابل او پیش رو نداریم. برای اینکه در سطح بالایی باشید، هر روز باید ارزش هایتان را ثابت کنید. او در هر بازی این کار را انجام می دهد. می داند چطور با فشار مقابله کند و این چالش بزرگی برای ما خواهد بود و امیدوارم و می دانم که ما قابلیت روبه رو شدن با او را خواهیم داشت.\"

صربستان در آخرین بازی با سه گل مغلوب دانمارک شده بود و حالا در این مسابقه پیروزی را جستجو می کند: \" بازی سرنوشت سازی برای ما خواهد بود. برای اینکه در سه بازی باید امتیازهای بیشتری می گرفتیم. پرتغال شانس برد بیشتری نسبت به ما دارد ولی آنها درخانه به آلبانی باخته اند و ما هم شانس های خودمان را داریم و می توانیم از این بازی امتیازهای لازم را بگیریم\"

     
آی اسپورت
2015-03-27 14:11:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر