فهرست

آرسنال به دنبال هافبک همه‌کاره دورتموند/ رویس در تیررس ونگر

آی‌اسپورت: آرسنال همچنان به جذب مارکو رویس بال هجومی تیم ملی آلمان و بوروسیادورتموند علاقه‌مند است و می خواهد در تابستان پیش رو این هافبک هجومی را به خدمت بگیرد. اولویت مربی فرانسوی با تقویت میانه میدان و خط دفاعی و شاید دروازه ‌بان باشد اما او به پستی که به نظر می رسید در ابتدای فصل نیروهای خوبی را در اختیار داشته باشد، نیز فکر می کند.

رویس می تواند در سیستم 1-3-2-4 که مورد علاقه ونگر است در هر سه پست هجومی بازی کند ضمن اینکه از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جوان اروپا یاد می شود.

این بازیکن 25 سال نسبت گلزنی بسیار بالایی در تناسب با پست خودش دارد و در 111 بازی برای دورتموند 53 گل زده یعنی تقریبا هر دو بازی یک گل. او بازیکن ثابت تیم ملی آلمان است که با بدشانسی و به دلیل مصدومیت در آخرین بازی تدارکاتی حضور در ترکیب تیم یواخیم لوو و قهرمانی جهان را از دست داد.

چلسی هم به این بازیکن علاقه دارد اما شاید ونگر بعد از جذب الکسیس سانچس و مسوت اوزیل نخواهد بازیکنی که تا سال 2018 با دورتموند قرارداد بسته و احتمالا یورگن کلوپ بابتش پول زیادی می خواهد جذب کند هرچند آینده لوکاس پودولسکی و تئو ولکات در آرسنال مشخص نیست.

     
آی اسپورت
2015-03-27 14:25:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر