فهرست
از بوندسلیگا تا کشتی کج؛ ویزه: روزی یک کیلو گوشت می خورم
از بوندسلیگا تا کشتی کج؛ ویزه: روزی یک کیلو گوشت می خورم

از بوندسلیگا تا کشتی کج؛ ویزه: روزی یک کیلو گوشت می خورم


آی اسپورت- تیم ویزه دروازه‌بان سابق تیم ملی آلمان می خواهد به ورزش در رشته کشتی کج ادامه دهد و بعد از چندین جلسه تمرین 40 کیلوگرم عضله اضافه کرده. ویزه 33 ساله که در جام جهانی 2010 آلمان را همراهی کرد و سپتامبر گذشته بعد از انجام 269 بازی در بوندس لیگا فوتبال را کنار گذاشت، به طور مرتب در تمرین‌های بدنسازی شرکت می کند. ویزه مدعی است کمپانی آمریکایی WWE  بعد از آنکه سال گذشته در یک شو در فرانکفورت شرکت کرده،خواسته با او قرارداد ببندد.

او در یک سالن بدنسازی در برلین به خبرنگار SID که شاخه خبرگزاری فرانسه در آلمان است، گفت:«این واقعا کار جالبی برایم است. از بچگی این ورزش را دنبال می کردم. من دو جلسه تمرین انجام داده ام و انتظار نداشتم اینقدر سخت باشد. دیگر بستگی به ستاره‌ها دارد که چه بشود. من به تمرین ادامه می دهم و چه کسی می داند چه اتفاقی می‌افتد.»

ویزه خیلی تمایل داشت که‌ ماهیچه‌های دوسر خود را به عکاس‌ها نشان دهد و گفت روزانه یک کیلوگرم گوشت می خورد. او بیش از یک سال پیش وقتی با باشگاه سابق خود، هوفنهایم دچار مشکل شد به بدنسازی رو آورد. او با افتخار گفت:«فکر می کنم یادتان هست که من 90 کیلو بودم. اینکه دو ساله 40 کیلو وزن اضافه کنی سخت و خیلی چشمگیر است. رفتن به باشگاه بدنسازی برایم یک عادت شده و اگر این کار را هر روز نکنم حس می کنم چیزی کم دارم.» او الان 129 کیلو شده و می خواهد به 140 کیلو برسد:«شما باید بخورید، بخورید و بخورید تا به چیزی که می خواهید برسید.» انتشار عکس جدید ویزه واکنش‌های متفاوتی را در شبکه‌های اجتماعی داشته.

     
آی اسپورت
2015-03-27 17:20:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر