فهرست
مدیریت ندانم کار استقلال
مدیریت ندانم کار استقلال

مدیریت ندانم کار استقلال

آی‌اسپورت- رفتار زشت با سرمربی آلمانی؛ شفر همراه پسرش قصد ورود به زمین تمرین را داشت که نگهبان مانع او می‌شوند؛ مشابه اتفاقی که برای ژوزه در پرسپولیس افتاد. شفر به استناد این فیلم می‌تواند شکایت کند و رقم ۱.۲میلیون دلاری فصل بعد را بگیرد؛ بالای ۱۶میلیارد تومان!

۱۲ ۹  
آی اسپورت
2019-04-29 15:17:00
نظر دهید

۹ نظر
کنت دراکولا
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۳۰
این فیلم نشون میده ما هفت هشت سال از کیسه ها جلوتریم . نشون میده اینها حالا حالاها باید دنبال ما بیان و از ما عقب ترن.نشوم میده که به ما نمیخورن.
میلانوفسکی
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۴۲
وقتی میگن مدیریت یک علم و دانش هست، وقتی میگن مدیر شدن احتیاج به تخصص داره واسه همچین مواردی گفتن.
ببینید یه مدیر چقد میتونه از لحاظ کلاس کاری، چیپ و از لحاظ شخصیتی سطح پایین باشه که بخواد یه موضوع ساده در تیمداری رو به این وضعیت بکشونه.
بابا لامصبا شما واسه یه پرایدم صد هزار تومن خرج کنید مواظبین که خراب نشه و مراقبشین، واسه این بنده خدا حداقل تا الان بالای چند میلیارد خرج کردین بعدش مث یه تیکه اشغال باهاش رفتار میکنین؟
به ولله اگه این پول از جیب خودتون خرج میشد الان این اقا رو بالای سرتون حلوا حلوا می کردین و سعی می کردین با عاقلانه ترین رفتار باهاش به توافق برسین.
اصلن گور بابای پول و اینا، بابا حداقل کلاس کاری باشگاه رو حفظ کنید. یکم عزت نفس و غرور داشته باشید، مث مرد باهاش جلسه میذاشتید و یه تشکر میکردین بابت زحماتش و بعدش اقا خدحافظ.
الان با این رفتارهای چیپ و خجالت اور لابد انتظار دارین باهاتون کنار بیاد و مثلن نصف قراردادشو ببخشه؟
اخه چقد یه مدیر میتونه ابله و نادون باشه؟ مگه داریم اخه؟
فرشاد4تای95
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۴۳
جریمشومیدیم اسپانسرمشترک داریم واسه همین چیزادیگه ازسهم پرسپولیس میدیم مثل گروونیومایر ایناروازطرف فتحی گفتم بنظرتون غیرازاین میگه توجمع خودشون؟
Hey
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۴۷
ینی خاک دو عالم بر سر باشگاه اف سی کیسه
هفته پیش این بابا رو پرت می کردن هوا الان حتی نمیذارن از در بیاد تو :)))
Majid
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۴۹
هر چی میکشیم از عدم مدیریته
پرسپولیسی ام
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
کودتا
حمید انگولا
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
مربی خارجی که حاضر میشه با این قارقارک هر روز سر تمرین بره قرارداد صدهزار دلاری رو هم با جون ودل قبول میکرد اون وقت کیسه های مشنگ باهاش بالای یک میلیون دلار بستند خخخ
مدرسان پژوهش
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۴۷
مدیریت استقلال و اخیرا پرسپولیس، شد حکایت اون زن و شوهری که باهم دعوا و مشکل داشتن و خودشون رو مقصر نمیدونستن؛ خانم موز میخرید و آقا هم موزهارو میگذاشت توی یخچال و خانم مخالف اینجای قضیه بود و دعواشون سر یک موضوع بی ارزش به جدایی کشید... ایندوتا تیم طفل یتیم بودن و هستن و هرکی از راه میرسه یک لگد بهشون میزنه، مطمئن باشید هیچ موقع هم خصوصی نمیشن و هرازگاهی میان نمایشی و فرمالیته میگن میخوایم واگذار کنیم...الانم مشکل از نوع مدیریت این تیمهاست و مشکل فنی در اولویت بعدیه...
احسان تاجی
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۵۳
مدیریت دست نشانده وزیر از این بیشتر انتظار نمیره و کار عجیبی نیست!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر