فهرست

خاکپور: بازیکنی به باشخصیتی جهانبخش ندیده‌ام

محمد خاکپور در نشست خبری پس از برتری مقابل فلسطین گفت: بازی دارای 2 نیمه متفاوت بود.  ففلسطینی ها انگیزه بالایی داشتند و به بازیکنان و مربیان آنها تبریک می گویم. تیم ما اگر صادقانه بگویم در نیمه اول نتوانست خواسته های ما را در زمین انجام دهد. در نیمه دوم البته تیم ما چهره متفاوتی از خودش نشان داد توانست بازی خوب و تماشاگر پسندی را انجام دهد.
آینده تیم امید: درباره مرحله بعد، فعلا صحبت نمی کنم. این جوانان بازی خوبی را ارائه می دهند و نیاز به هماهنگی بیشتری دارند و اگر روی آنها کار شود، می توانند بازی بهتری انجام دهند. فکر می کنم نیمه اول نیز می توانستیم بهتر بازی کنیم.
 آزمون و جهانبخش: ابتدا به خانواده فوتبال به خاطر بازی که تیم ملی دیشب مقابل شیلی انجام داد، تبریک می گویم. آزمون و جهانبخش 2 بازیکن بین المللی هستند که ما به خاطر همین خواستیم که از آنها استفاده کنیم. آزمون که از ابتدا در ترکیب بود. جهانبخش هم می تواند به یکی از بهترین های فوتبال ما تبدیل شود. اول به دلیل فنی و دوم به دلیل اینکه بازیکنی تا به حال به باشخصیتی جهانبخش ندیده ام. من تمام تلاشم این بوده که سلامتی جهانبخش را حفظ کنم. من صلاح دیدم به او استراحت بدهم تا در بازی حساس تر مقابل عربستان از وجودش استفاده کنم.
افغانستان: درباره افغانستان فکر می کنم تیمی است که تماشاگران افغانستانی جو خوبی را بوجود آوردند. در بازی امروز آنها جمعیت خوبی آمده بود و در بازی ایران نیز جمعیت خوبی می آید. امیدوارم آن دیدار نیز بازی زیبایی باشد.
     
آی اسپورت
2015-03-27 19:48:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر