فهرست

قلعه‌نویی پس از برد تیم‌ملی: من نمی گویم کی‌روش برود یا بماند

امیر قلعه نویی پس از بازی دوستانه استقلال مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدا جا دارد به جامعه رسانه‌ای کشور عرض تسلیت بگویم و امیدوارم که خدا به خانواده این عزیزان صبر بدهد. امروز بازی خوبی از سوی هر دو تیم به نمایش گذاشته شد و دو تیم فوتبال قابل قبولی را انجام دادند.11 بازیکن ما در این مسابقه حضور نداشتند.7 بازیکن درگیر تیم ملی بودند.4 مصدوم هم داشتیم و چند جوان را به میدان فرستادیم که خیلی خوب عمل کردند.این بازی به پیشرفت استقلال خیلی کمک کرد.از جلالی و سایپا تشکر می کنم که به کمپ استقلال آمدند.
بازی استقلال با فولاد:خیلی زود است درباره این مسابقه صحبت کنیم.به وقتش درباره این بازی صحبت می کنیم.بازی های استقلال و فولاد همیشه تماشاگرپسند بوده و امیدوارم این بار هم چنین شود.
 درباره آسیب دیدگی رضا عنایتی در بازی با سایپا: مصدومیت عنایتی زیاد جدی نیست.او به بیرون آمد تا یک جوان به جایش بازی کند.
 چقدر برای قهرمانی استقلال شانس قائل است:خیلی زود است که الان بخواهیم درباره قهرمانی صحبت کنیم.21 امتیاز مانده است.اگر بازی نفت را پیروز می شدیم کاندیدای اصلی قهرمانی بودیم.در آن مسابقه هم حق مان شکست نبود اما باید در مسابقات آینده جبران کنیم.
 آخرین وضعیت کرار جاسم: او قبل از عید مصدومیتی داشت.کرار یک گرفتگی داشت که الان بهتر شده است.
 وضعیت جریمه کرار:ما الان در شرایط بازی هستیم.این حرف ها به استقلال کمکی نمی کند.آخر فصل می نشینیم و درباره وضعیت کرار جمع بندی می کنیم.کرار وقتی به میدان می رود با همه وجود درون زمین به استقلال کمک می کند.سال های قبل بازیکنانی بودند که دغدغه شان چیز دیگری بود.این حرکت کرار برای ما ارزشمند است و او باید فقط در برخی رفتارهای خود تجدید نظر کند.
پیروزی تیم ملی مقابل شیلی: این برد را تبریک می گویم.نتیجه خیلی خوبی بود و به بازیکنان تیم ملی خدا قوت می گویم.
 بهتر است کی روش بماند یا نه: من نباید بگویم که کی روش برود یا بماند.کسانی که در این باره تصمیم گیرنده هستند باید تصمیم بگیرند.این سوال کارشناسی نیست.به نظرم نباید درباره کی روش به جای نظر سنجی نظرسازی کنند.کسانی که در این باره تصمیم گیرنده هستند باید تصمیم بگیرند.
     
آی اسپورت
2015-03-27 20:08:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر