فهرست

بازگشت ژابی آلونسو به آنفیلد؛خوشحالم در تیم جرارد هستم

 
آی اسپورت – ژابی آلونسو برای بازگشت دوباره به آنفیلد بعد از پنج فصل بازی در لیورپول بی تابی می کند. هافبک بایرن مونیخ جزو بازیکنانی است که ازسوی جرارد و جمی کاراگر برای بازی خیریه ای که روز یکشنبه در این ورزشگاه برگزار می شود، دعوت شده است.
آلونسو در این باره به تلویزیون لیورپول گفت:" خوشحالم که در تیم جرارد هستم، برای اینکه مطمئن هستم کارا مربی وحشتناکی است! مطمئن هستم به همه ما خوش خواهد گذشت. دیدن همه دوستانم که چند سال با آنها بازی کرده ام، خیلی خوب خواهد بود." آلونسو در رابطه با بازگشت دوباره به لیورپول گفت:" لیورپول برای من شهر خاصی است. من اینجا یک مرد شدم. تا وقتی که به این تیم بپیوندم، با پدر و مادرم زندگی می کردم، و اینجا شهری است که من مستقر شدم و استقلال پیدا کردم. پسر اولم اینجا متولد شد. برای همین لیورپول همیشه برایم خاص خواهد بود. این باشگاه در این شهر برای مردم خیلی مهم است. مثل مذهب آنهاست. فقط وقتی اینجا زندگی کنید، این را می فهیمد. در این پنج سال فرصت بازگشت به لیورپول را نداشتم. مسلما برای من و استیوی بازی خاصی خواهد بود. آنفیلد هم ورزشگاه خاصی است"
علاوه بر ژابی آلونسو، بازیکنان اسپانیایی دیگر لیورپول همچون رینا، فرناندو تورس، لوئیس گارسیا و آربلوا در کنار بازیکنان اسپانیایی حال حاضر تیم یعنی آلبرتو مورنو و خوسه انریکه در این مسابقه حاضر خواهند بود.  
     
آی اسپورت
2015-03-27 21:18:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر