فهرست
اسپانسر تیم ملی گلریزان می گیرد
اسپانسر تیم ملی گلریزان می گیرد

اسپانسر تیم ملی گلریزان می گیرد

آی اسپورت –  با اینکه توافق فدراسیون فوتبال با یک اسپانسر جدید باید خبر خوبی باشد اما در حاشیه مراسم رونمایی از اسپانسر جدید فدراسیون و تیم ملی اتفافی افتاده که جای سئوال دارد. گزارش خبرگزاری تسنیم در این باره را بخوانید تا متوجه منظور ما شوید:

یکی از نکات جالب در تابلوهای تبلیغاتی مراسم همبستگی حمایت از تیم ملی و رونمایی از اسپانسرهای تیم ایران شماره تماسی بود که مجموعه بانک پاسارگاد و فناپ آن را به عنوان گام اول حمایت از تیم ملی اعلام کرده بودند.

 زمانی که با این شماره (#90*720*) تماس گرفته می‌شود، درخواستی خطاب به فرد تماس گیرنده فرستاده می شود که متن آن بدین شرح است: «جام جهانی نزدیک است... همه ایران حامی تیم ملی ایران، مبلغ مورد نظر را وارد نمایید».

 

دریافت این پیام تداعی کننده نقل قولی از کی‌روش است که پیشنهاد داده بود برای تیم ملی گلریزان شود و البته این نقل قول تکذیب شده بود. با این حال به نظر می‌رسد حامی مالی فدراسیون فوتبال این موضوع را جدی گرفته است. گام اول اسپانسر تیم ملی جمع آوری کمک‌های مردمی است کاری که خود فدراسیون فوتبال هم می توانست آن را انجام دهد و نیازی به گرفتن اسپانسر نبود.

اکنون باید این سوال را مطرح کرد که حامیان تیم ملی به غیر از دریافت کمک‌های مردمی چه راه دیگری برای حمایت مالی از فدراسیون و تیم ایران دارند؟ آیا این همان پیشنهاد گلریزان کی‌روش نیست؟

 

     
آی اسپورت
2014-02-23 10:58:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر