فهرست
آنچلوتی: هنوز دلیل محرومیت رونالدو را متوجه نشدم
آنچلوتی: هنوز دلیل محرومیت رونالدو را متوجه نشدم

آنچلوتی: هنوز دلیل محرومیت رونالدو را متوجه نشدم

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل ال چه، که آخرین جلسه محرومیت کریس رونالدو هم بود، اعلام کرد که هنوز دلیل محرومیت ستاره پرتغالی تیمش را متوجه نشدهاست.

رونالدو در دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو اخراج شد و کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا او را برای سه جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.

رئال در غیاب او، در هر سه دیدار به پیروزی رسید اما کارلتو از اینکه ستاره تیمش بی دلیل محروم شده، ناراحت است.

او به خبرنگاران گفت:" از کسب سه امتیاز این دیدار راضی هستم، زیرا تمام تمرکز من به کسب سه امتیاز بود. در این چند هفته‌ تیم مستحکمی را نشان دادیم و این باعث رضایت است. البته می‌توانستیم در این دیدار نمایش بهتری داشته باشیم، اما در این مقطع فصل باید تنها هدفمان کسب سه امتیازهای مسابقه‌هایمان باشد تا بتوانیم با کسب پیروزی در صدر قرار بگیریم. امروز در خط هافبک توانستیم تعادل مسابقه را به دست آوریم و همین باعث شد سه امتیاز این دیدار را به خوبی کسب کنیم."


http://l.yimg.com/bt/api/res/1.2/LVyYGsWMy5CJokQUWGO.7Q--/YXBwaWQ9eW5ld3M7Y2g9MzYwO2NyPTE7Y3c9NjQwO2R4PTA7ZHk9MDtmaT11bGNyb3A7aD0zNTU7cT04NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/en_GB/Sports/Eurosport/1177012-24397707-640-360.jpg

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره رد فرجام‌خواهی برای محرومیت کریستیانو رونالدو، گفت:" هیچ کس از این شرایط خوشحال نیست.

 هنوز هم دلیل محرومیت کریستیانو رونالدو را نفهمیدم. به نظر من این محرومیت طبیعی نیست. ما امیدوار بودیم تا او در بازی با الچه به میدان برود، اما درست چند ساعت قبل از آغاز مسابقه به ما اعلام کردند که ما نمی‌توانیم از کریستیانو رونالدو در این دیدار استفاده کنیم. با این که توانستیم بدون رونالدو سه امتیاز مسابقه را به دست آوریم تا نبود او در این دیدار احساس نشود.

 در واقع بدون کریستیانو رونالدو هر سه بازی خودمان را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، اما آنچه تعجب برانگیز است، دلیل محرومیت رونالدو است که به هیچ وجه متوجه نمی شوم."

آنچلوتی با تمجید از گرت بیل ، گلزن ولزی خود گفت:" کاملا مطمئن بودم که او می‌تواند در این دیدار نمایش خوبی برای ما داشته باشد. این بازی‌ها به افزایش به اعتماد به نفس گرت بیل کمک زیادی می‌کند.

http://i.cbc.ca/1.2446574.1385845626!/fileImage/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/16x9_620/gareth-bale.jpg

بیل در این دیدار علاوه بر این که توانست برای ما گلزنی کند، در طول بازی نیز عملکرد خوبی از خود نشان داد و از مهره‌های خوبمان در این دیدار بود."

رئال مادرید با کسب پیروزی در دیدار برابر ال چه 63 امتیازی شد تا پس از 20 ماه به صدر جدول لیگا راه پیدا کند.

     
آی اسپورت
2014-02-23 12:01:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر