فهرست

گزارش تصویری: در مونته نگرو چه اتفاقی افتاد؟

 
آی اسپورت- بازی مونته نگرو و روسیه به دلیل برخورد مواد محترقه به سر ایگور آکینفیف دروازه بان روسیه در نیمه نخست به مدت 33 دقیقه متوقف شد. هواداران مونته نگرویی مواد محترقه را به زمین پرت کرده بودند. بعد از اینکه آکینفیف از زمین بیرون برده شد، داور دستور توقف بازی را صادر کرده و تیمها را به رختکن فرستاد.

اما بین دو نیمه هواداران دو تیم روی سکوهای ورزشگاه با هم درگیر شده و پلیس را مجبور به دخالت کردند. حتی در نیمه دوم صحبت هایی در مورد ادامه بازی دو تیم یا متوقف کردن کامل آن هم مطرح شده بود. به خصوص که شروع نیمه دوم هم با هجده دقیقه تاخیر همراه بود.
بعد از بازگشت تیمها به زمین، به دلیل درگیری های تماشاگران روی سکوها  داور تصمیم نیمه کاره رها کردن بازی را صادر کرد.  یوفا اعلام کرده منتظر گزارش داوری است تا در مورد تنبیه احتمالی تیمها در این مورد تصمیم نهایی را بگیرد. برنوویچ مربی مونته نگرو گفت که حواس بازیکنان او پرت شده و از تماشاگران و بازیکنان روس عذرخواهی کرد. این اتفاق حواس بازیکنان من را کاملا پرت کرد. نمی دانم چه بگویم. ما احتمالا جریمه می شویم. خوشبختانه ساویچویچ رئیس فدراسیون ما رابطه خوبی با یوفا دارد."
این سومین باری است که هوادارن تیمهای یوگوسلاوی سابق در رقابتهای مرحله مقدماتی یورو 2016 دست به خشونت می زنند. بازی صربستان و آلبانی در بلگراد در ماه اکتبر نیمه کاره رها شده بود. در ماه نوامبر هم هواداران کروات در جریان بازی با ایتالیا در ماه میلان مواد محترقه به زمین پرت کرده بودند. کاپلو مربی روسیه درمورد نیمه کاره رها کردن این بازی گفت:" به نظرم این تصمیم درستی بود. بعد از این اتفاق به ما گفتند که باید بازی کنیم و ما مجبور بودیم." کاپلو گفت که دروازه بان تیمش از ناحیه گردن دچار سوختگی شده است.
 
 
 
     
آی اسپورت
2015-03-28 10:32:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر