فهرست
دیسلایک روز: فحاشی ۱۸+ سردار و سعید به ترامپ
دیسلایک روز: فحاشی ۱۸+ سردار و سعید به ترامپ

دیسلایک روز: فحاشی ۱۸+ سردار و سعید به ترامپ

آی‌اسپورت- نه تنها مشهورهای فوتبالی و غیرفوتبالی، اغلب ایرانی‌هایی که اندک سر و کاری با شبکه‌های اجتماعی دارند از دیشب به صحبت‌های کینه‌جویانه دونالدو ترامپ و به خصوص با به کار بردن یک نام جعلی برای خلیج فارس واکنش نشان داده‌اند. واکنش‌هایی که گاهی با خشم و عصبانیت همراه بوده و گاهی با تمسخر و گاهی با بی‌مبالاتی و حتی گاهی با فحاشی.

فحاشی البته به هر کسی حتی رئیس‌جمهور کشوری که انواع و اقسام مهلمات را گفته است مذموم است اما وقتی دو ستاره فوتبال که دیگرانی از رفتارشان الگوبرداری می‌کنند از زشت‌ترین کلمات ممکن خطاب به همان فرد برای نشان دادن هم‌دلی و هم‌بستگی‌شان با ایرانی‌ها استفاده می‌کنند زشتی این کار بیشتر هم هست. حکایت دوباره در استفاده سردار آزمون و سعید عزت‌الهی از اینستاگرام‌شان است که اولی از ویدئوی امینم، رپر آمریکایی را برای فحاشی به ترامپ استفاده کرده است و دومی از جملات همان ویدئو این بار از قول خودش استفاده کرده. می‌شود این فحاشی را با مهمل‌گویی رئیس‌جمهور آمریکا توجیه کرد؟

بهتر نیست هر کسی، و چهره‌ها بیشتر از دیگران، مراقب احساسات‌‌اش باشد و زیادی تابع فضا و زمان نشود؟ 

۴۲ ۱۹  
آی اسپورت
2017-10-14 16:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۹ نظر
علی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
ادب مرد به ز دولت اوست!!
عه! آقا چرا می خندی؟
Mn
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
اغلب بازیکن های ما مخصوصا این دونفر فرهنگشون در حد چاله میدونه... امیدوارم به حدی افول کنند که دیگه نخوایم بگیم اینها ستاره های ما هستند
امید از تفت
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
سیاستمداران ما با اندازه کافی فحش میدند به شما چه ربطی داره فحش میدید!!؟
سردار هستم از لیورپول پیشنهاد دارم
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
متاسفانه با این کار در نزد حکومت محبوب تر میشن و یکی مثل شجاعی منفور
مهدی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
اینا الگوی ما جوونا هستن؟ اقا بیاین من خودم میشم الگوتون منتی هم سرتون نمیذارم. فحشم نمیدم به کسی
مسعود
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
کلا ای سردار آزمون حالش خوب نیست بگو آدم حسابی مگه تو آدم معمولی هستی بازیکن تیم ملی هستی ها الگویی که تو باشی وای به حال بقیه
سردار و سعید پلاس در اینستا
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
چند روز پیش آی اسپرت یه مقاله کار کرده و از نظم کیروش میگفت که یه موردش این بودکه کیروش نمیذاره بازیکنا زیاد برن تو فضای مجازی. میخواستم ببینم این هم مصداق نظم و دیسیپلین کیروشه؟
وحید
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
حتما دارن ادب خونوادگیشونو بع معرض نمایش میزارن
sirus
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
نه ما کاربران تو شبکه های اجتماعی خیلی شعور و فرهنگ داریم که گیر میدیم به این دو نفر !!!!
میگن مشت نشانه خرواره !!!!
یاسر
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
سخنان ترامپ منعکس کننده واقعیت جامعه ما بود، دلیل اشفتگی مقامات ما هم همین هست اما این رفتار افراد غیرسیاسی قابل توجیه نیست حتی اگر ترامپ عبارت خلیج فارس استفاده کند یا نه. فکر میکنن بوی کباب میاد اما در نهایت هم ابروشون میره و هم از چشم مردم میفتن.
کریم
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۳
ایرانیها مردم عجیبی هستن!!
اسلام را 1400 سال پیش به زور شمشیر در حلق نیاکانشان کردیم ،
امروز آنها ادعا دارند از ما مسلمان ترند ،
روزی پنج مرتبه به سوی خاک عربستان دولا راست میشوند ،
به عربی دعا میخوانند ،
بر روی پرچمشان عربی نوشته شده ،
نامهای عربی بر روی فرزندانشان میگذارند ،
اسطورهایشان همه عرب هستن ،
وقتی ما در جشن و شادی هستیم آنها برای اجداد ما سوگواری میکنند ،
برای دفاع و حمایت از اسطوره های عرب به اسطورهای ایرانی ناسزا میگویند و به هموطنانشان فحش میدهند ،
بعدش با نام خلیج العرب مشکل دارن و ادعا میکنن از ما متنفرن ...!!
منسوب به ملک عبداله پادشآه سابق عربستان
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
مسیحیت و یهودیت و ادیان دیگر هم هر کدام توسط یک فرد و از یک جای آورده شدند ، آیا ترکها و امریکاییها و آلمانیها نباید چون عیسی اهل اورشلیم بود مسیحی باشند.
مرحوم ملک عبداله تفسیرش مثل همه ی سیاستمدارهای اسلامی است که نه از خویشتن بلکه از اسلام مایه می گذارند.
حکومت عدل را فقط و فقط علی داشت که چهار سال و نه ماه بیش دوام نیاورد ، او علی بود و دوام نیاورد حالا ببین ما کی هستیم که دوام آوردیم.
۳
پاسخ به پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
چیزی که ما درجامعه میبینیم منعکس کننده واقعیتی هست که پادشاه سابق عربستان گفته. دوست عزیز کمی تامل کنید ظاهرا قضیه رو متوجه نشدید. صحبت کاسه داغ تر از آش شدن هست. مسئله هویت مطرحه. اگر هویت اسلامی دارید چرا دعوای اسم خلیج فارس رو دارید؟ همین حکومت مگر پیشنهاد خلیج اسلامی نداده؟ مقدس ترین اماکن مسلمانان در عربستان هست. تلاش برای جایگزین کردن چیزهای دیگری به جای اونا به دلایل سیاسی و ایدئولوژیک بدعت آشکار در دین اسلام هست. تفسیر و توجیه که نیست هرچیزی دوست داریم به نفع خودمون تفسیر کنیم یه دین مختص خودمون دربیارم. اینو باید بپذیرید عربستان ام القرای اسلام هست اکثریت مطلق مسلمانان اهل سنت هستند. هیچکدام از مثالهایی که زدید هوادارانش جنگ ایدئولوژیک با ام القرای خودشون ندارن و اورشلیم براشون مورد احترام ترین مکان هست. اسلام فرهنگ اعراب هست. زبان هویت رسم و رسوم مذهب .... اعراب منطبق هست با اسلام. جداشدنی نیست. ما هیچگونه دعوای ارضی با عربستان نداریم. بهتره هرچیزی درجای خودش باشه تا احترامش هم حفظ بشه و منافع ملی کشورما هم در همینه نه در دعوای ایدئولوژیک با همسایه ها.
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۹
دوست عزیز من
عرض کردم سیاست مداران کشورهای اسلامی دائما از اسلام مایه می گذارند.
هر کسی ممکن است نام انسانهای نیک را بر فرزندان خود بگمارد مثل عیسی و مریم و ، اهل هر جایی هم ممکن است باشند ولی قرار نیست نام کشور خود را عوض کنند ، اینها اغراض سیاسی است که در لفافه ی دین ارائه میشود .
عامه ی مردم عشق دیدن خانه ی خدا را دارند (مادر عزیزمن هم ) یا کربلا ولی الزاما معنای آن علاقه به کشور عربستان نیست.
مردم همه ی کشورها سبک و سیاق خود را دارند و با سیاست مداران خود فرق دارند. آنها جنگ قدرت و داعیه ی رهبری دارند.
جنگ ایران و عراق جنگ بین دو کشور مسلمان بود و امروز سوریه و لبنان و یمن و افغانستان و ... کشورهای اسلامی هستند که با طمع سیاستمداران خود با هم می جنگند.
ایرانیان خدا جوی و آزاده بعد از حمله اعراب به زور اسلام را پذیرفتند ولی با گذشت زمان به خاطر نهاد پاک و خداجویی دیرینه ی خود شیفته انسانیت و کرامت و اخلاق و معرفت خاندان پیغمبر شدند.
اسلام به خاطر جاهلیت اعراب آن زمان در عربستان نازل شد اما ایران و ایرانی از دیر باز خداپرست بودند واین شد که گوهر والای شرافت و عصمت و اخلاق خاندان پیغبر را بهتر از اهالی آن سامان شناختند.
اینکه امروز و دیروز رقابتی بین ایران و اعراب هست این رقابت بین سیاست مداران دو کشور وجود دارد و دائم هم آن را با پوششی از دین تحویل مردمشان می دهند.

توقع نیست که امثال من و شما از اهداف مخفی سیاست مداران خود آگاه باشیم و کشورهای دیگر هم ولی
این موضوع ثابت شده است که حاکمان کشورها پشت پرده با هم دست می دهند ولی در جلوی چشم ، سربازانشان را به جنگ هم می فرستند.
۱
سوال از پرسپولیسی واقعی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
مطمئنی شناخت شرافت و عصمت و اخلاق خاندان پیغبر بوده و شمشیر شاه اسماعیل این وسط نقشی نداشته؟؟؟؟؟؟؟ الحق کسانی که تاریخ خودشون رو ندونن محکوم به تکرار اون هستن.
۲
مسعود
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
خواهشا نگید ما شعور نداریم و جمع نبندید هر کی میتونه از طرف خودش نظر بده نه از طرف کل ایرانیها بله این دونفر با من عادی فرق میکنن ستاره هستند و باید مواظب رفتارشون باشن من اگر خدایی نکرده توهین بکنم که اصلا و ابدا به خودم چنین اجازه ای نمیدم یک فرد معمولی هستم که هیچکسی من رو نمیشناسه ولی ستاره ها داستانشون متفاوته
۷
تاریخ جغرافی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
امیدواریم جناب اقایان دکتر روحانی و ظریف چند واحد هم درس تاریخ و جغرافی برای بشار اسد و وزارت خارجه اش تدریس کنن که اونا هم در سایت وزارت خارجه از خلیج العربی استفاده نکنن. باید دید اینجاهم ملت اتوبوس جوش واکنش نشون میدن یا اینگونه خودجوشی ها سمت و سوی مشخصی داره.
روسیه هم
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
دوست عزیز به لینک زیر مراجعه بفرمائید وزارت خارجه روسیه هم از عبارت خلیج عربی استفاده میکنه.
http://www.mid.ru/en/meropriyatiya_s_uchastiem_ministra/-/asset_publisher/xK1BhB2bUjd3/content/id/2888856
۶
Atlan
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۸
اخیرا بعضی از رسانه ها،مخصوصا آی اسپورت هماهنگ با مهدی رستم پور بدنبال حاشیه سازی و حذف سردار آزمون هستن،درست روزی که سردار دو بازی آخرش واسه تیم ملی سه گل زده بود سردار رو متهم به افت کردن بازیش و نامناسب بودن برای تیم ملی متهم کردن،
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر