فهرست
پیگرینی: برای قهرمانی، باید در همه دیدارهای باقی مانده پیروز شویم
پیگرینی: برای قهرمانی، باید در همه دیدارهای باقی مانده پیروز شویم

پیگرینی: برای قهرمانی، باید در همه دیدارهای باقی مانده پیروز شویم

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است تیمش برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر، باید در همه دیدارهای پیش رو به پیروزی برسد.

منچسترسیتی شب گذشته موفق شدک گل یحیی توره مقابل استوک سیتی به پیروزی برسد تا همچنان در جمع مدعیان قهرمانی باقی بماند.

مربی شیلیایی به خبرنگاران گفت:" نکته مهم، کسب سه امتیاز این مسابقه بود زیرا می‌دانیم تا پایان فصل همه بازی‌هایمان سخت و دشوار است. امیدوارم که به همین شکل روند پیروزی‌هایمان را ادامه دهیم. رقابت فشرده‌ای در صدر جدول وجود دارد و اگر یک هفته‌ موفق به پیروزی نشوید از جمع مدعیان فاصله می‌گیرید.


http://i2.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article6735403.ece/ALTERNATES/s615/4342768-6735403.jpg

بازیکنان ما در این دیدار تحت تاثیر شکست برابر بارسلونا بودند، اما از صبوری بازیکنانم تشکر می‌کنم. استوک سیتی با 10 بازیکن در این دیدار دفاع کرد. یک امتیاز برای آنها بسیار مهم بود، به همین خاطر کاملا آنها را درک می‌کنم، اما من فکر می‌کنم که خیلی مهم است که مثل این دیدار دروازه‌ خودمان را در بازی‌هایمان بسته نگه داریم و تمرکز خودمان را روی حملات تیمی‌مان بگذاریم. مهم‌ترین موضوع برای ما این بود که تمرکز خودمان را از دست ندهیم و صبور باشیم.

سه امتیاز با صدر جدول فاصله داریم و یک بازی نیز کمتر انجام داده‌ایم و به همین خاطر سرنوشت دست خودمان است و باید بتوانیم همه دیدارهایمان را تا پایان فصل پیروز شویم."

چلسی و آرسنال در حال حاضر با 60 و 59 امتیاز  در رتبه های اول و دوم لیگ برتر قرار دارند و منچسترسیتی با یک بازی کمتر و 57 امتیاز، سوم است.

     
آی اسپورت
2014-02-23 11:23:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر