فهرست

کمپین سینمایی‌ها برای حمایت از کی‌روش؛ از نیکی تا مهراب!

آی اسپورت- به علت اختلاف با مسوولان فدراسیون فوتبال و اعلام ترک نیمکت تیم ملی بعد از دو دیدار دوستانه، هواداران فوتبال ایران و این مربی پرتغالی، خواهان باقی ماندن او روی نیمکت تیم ملی هستند. در همین رابطه، ظاهرا کمپین‌هایی در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفته و برخی بازیگران مطرح نیز حمایت خود را از کی‌روش نشان داده‌اند.نیکی کریمی (بازیگر و کارگردان) در اینستاگرامش نوشت: «خیلی ها را باور نمی کنم، چه در فضای حقیقی چه در فضای مجازی، با بیوگرافی های ساختگی و جملات تقلبی عوام فریبانه، اما او را باور کردم ... اما او فقط حرف نزد بلکه عمل کرد ... چون منش و شخصیت داشت و پاییند به نظمی که می خواست بسازد از ابتدا ... حیف».
پرستو صالحی (بازیگر): آقای کی‌روش متاسفانه تاریخ ما نشان داده است که ما مردمی هستیم که هیچگاه قدرشناس نبوده و نیستیم !!! حیف شما... پاینده باشید».
مهراب قاسم‌خانی (فیلمنامه نویس): «من ادعاى کارشناسى فوتبال ندارم ولى به عنوان یه بیننده و طرفدار حرفه اى فکر کنم اونقدر بتونم از فوتبال سر در بیارم که بفهمم دیشب تیممون خیلى خوب بازى کرد. این رو هم میفهمم که چرا بیشتر مردم این تیم و کارلوس کی‌روش رو دوست دارن. میتونم ببینم که تیممون دیگه نه گل هاى آسون میخوره و نه گل هاى تحقیر آمیز و تیماى مقابل اگه هم بهمون گل زدن یا بردنمون جونشون بالا اومده. مردم هم اینو فهمیدن. آقاى کفاشیان هم اینو فهمیده که پشت کی‌روش وایستاده. ولى واقعا هنوز نمیفهمم که چرا وزیر ورزش هنوز اینو نفهمیدن. قصد توهین هم ندارم و خودم به این دولت راى دادم ولى میخواستم یادآورى کنم که این دولت قراره دولت تدبیر و امید باشه. همونطور که میشه تدبیر و امید رو توى روابط خارجیش دید توقع داریم توى فوتبال هم این رو ببینیم. رفتن کی‌روش توى این شرایط اسمش تدبیر نیست. قرار گرفتن در مقابل نظر اکثر مردم هم تدبیر نیست. بیشتر مردم به این تیم و این مربى امید دارن. این که وزیر و رییس فدراسیون اختلاف نظر دارن اشکالى نداره. ولى شخصا توقع دارم وزیر دولتى که انتخاب کردم بلوغ بیشترى داشته باشه در تصمیماتش و خواسته مردمش رو فداى لج بازى شخصى نکنه. در ضمن مرسى از بچه هاى تیم و کی‌روش که تونستن تیم شیلى رو دیوونه کنن دیشب».
     
آی اسپورت
2015-03-28 12:29:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر