فهرست

دل‌بوسکه: نیمه دوم کام‌ ما را تلخ کرد

 
آی‌اسپورت- ویسنته دل‌بوسکه مربی تیم ملی اسپانیا بعد از برد صفر-یک تیمش برابر اوکراین از تیمش به این دلیل که در نیمه دوم ضرباهنگ خود را از دست داده انتقد کرد و گفت:«ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و فرصت‌هایی به دست آوردیم که به هدر رفت. با ورود خوانفران و کاسورلا در نیمه دوم هم گلزنی برای ما مشکل بود. در نیمه دوم کنترل بازی را به آنها واگذار کردیم و نمایش نیمه دوم کام ما را تلخ کرد. باید پیشرفت کنیم. ما سه امتیاز خوب گرفتیم اما نیمه دوم تنها نکته منفی این بازی بود.»
او درباره زننده تک گل بازی، آلوارو موراتا هم گفت:«او همان کاری را کرد که از او خواسته شده بود و گل زد. نهایت استفاده را از پاس کوکه برد. با داشتن بازیکنان بیشتر در خط حمله فرصت‌های گلزنی بیشتری نصیبمان می شود اما با توجه به اینکه او قدبلند است و خوب دفاع می کند، برنامه تغییر کرد.»
دل‌بوسکه درباره بازی دوستانه سه‌شنبه با هلند هم گفت:«برای این دیدار تغییراتی می دهیم چون برخی بازیکنان به استراحت نیاز دارند.»
مصدومیت خوردی آلبا آخرین موضوعی بود که مربی قهرمان جهان و اروپا به آن پرداخت:«کادر پزشکی ما با دکترهای بارسا ارتباط داشتند. او اردوی اسپانیا را به مقصد بارسلونا ترک می کند. هنوز نمی دانم وضعیتش چطور است اما مصدومیت او عضلانی است.»
     
آی اسپورت
2015-03-28 12:41:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر