فهرست

کمپانی: انتقادها ناراحتم نمی کنند/سیتی باید بهتر از این باشد

 
آی اسپورت – ونسان کمپانی کاپیتان منچسترسیتی گفته که از انتقادهای اخیر نسبت به فرم نه چندان مناسبش ناراحت نیست. تیم پیگرینی در ماههای اخیر با مشکلات زیادی روبرو بوده و در جام حذفی انگلیس توسط میدلزبورو حذف شده و از لیگ قهرمانان هم کنار رفته است.
سیتی در لیگ برتر هم امید چندانی به قهرمانی ندارد. مدافع بلژیکی که اشتباهات فاحشی در دیدارهای اخیر داشته، در بازی ماه گذشته مقابل لسترسیتی در ترکیب اصلی قرار نگرفت. اما کمپانی معتقد است که از انتقادهای وارده به خود ناراحت نیست برای اینکه کل تیم در این فصل با افت روبرو بوده است.
کمپانی گفت:" من تنها بازیکن تیم نیستم که شرایط خوبی ندارم.این انتقادها من را آزرده خاطر نمی کنند. به آنها می خندم. برای اینکه چنین انتقادهایی قابل پیش بینی هستند.اگر در ده بازی بعدی پیروز باشیم، ناگهان من دوباره سریع ترین و  بهترین دفاع دنیا هستم. به همین سادگی. به اندازه کافی بازی کرده ام که این چیزها را بفهمم"
از نظر کمپانی سیتی در این فصل در مجموع عملکرد خوبی نداشته است:" اگر مقابل تیمهایی نظیر میدلزبورو و برنلی شکست نخوریم، هیچ مشکلی نیست. اگر در این بازی ها دوباره پیروز شویم، همه ما دوباره ستاره های بزرگی هستیم. اگر شکست بخوریم، از ما انتقاد می کنند.  اگر جامی نگیریم، نباید انتظار داشته باشید که چهره خندانی داشته باشیم. ما به عنوان یک تیم در این فصل ناکام بودیم.شکست مقابل بارسا چیزی نبود که بخواهیم از آن شرمنده باشیم. آنها از فصل گذشته قوی تر بودند. باید کار کنیم تا به این سطح برسیم"
     
آی اسپورت
2015-03-28 16:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر