فهرست
جدایی هایی به معنای از دست دادن کلین شیت
جدایی هایی به معنای از دست دادن کلین شیت

جدایی هایی به معنای از دست دادن کلین شیت

آی اسپورت- استقلال از روزی که نکونام و منتظری را از دست داده، تنها در سه بازی دروازه تیمش را بسته نگه داشته است


آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری دو بازیکنی هستند که هر وقت در ترکیب استقلال نبوده اند، شاگردان قلعه نویی روز خوبی را پشت سر نگذاشته اند نمونه اش همین بازی آخر استقلال مقابل ملوان که آبی ها در غیاب دو بازیکن موثرشان، 4 گل از ملوان خوردند اما تنها مشکل استقلال، نبود این دو بازیکن نیست و استقلال چوب جدایی بازیکنان کلیدی اش در نیم فصل را می خورد.

قلعه نویی که امیدوار بود رفتن پژمان منتظری و جواد نکونام ضربه ای به تیمش نزند حالا متوجه شده که جدایی این دو بازیکن به خصوص منتظری چه تاثیر بدی روی حرکت تیمش داشته. در مورد مجید غلام نژاد شایعات زیادی به گوش می رسد که چون قطعی نیست، نمی توان آن را منتشر کرد اما غلام نژاد با خطاهای بی موردش، بازی استقلال مقابل مس کرمان و ملوان را به کام هواداران این تیم تلخ کرد. پژمان منتظری، در شرایطی که علی فتح الله زاده مدعی بود، امکان ندارد این بازیکن به لیگ قطر برود، 12 دی با ام صلال قرارداد بست و جواد نکونام که با قلعه نویی و نزدیکانش به مشکل خورده بود، 23 دی ماه زیر برگه قراردادش با الکویت را امضا کرد. استقلال تا قبل از جدایی منتظری، 5 بازی در نیم فصل دوم انجام داده بود و فقط یک گل خورد که آن گل مربوط به پیروزی 1-2 استقلال در قم می شود.

دیداری که پژمان نوری، در محوطه جریمه خودی توپ را تقدیم عنایتی کرد تا او دروازه رحمتی را باز کند. در فاصله جدایی منتظری تا جدایی جواد نکونام، استقلال دو بازی دیگر هم در لیگ انجام داده که موفق شد دو پیروزی یک بر صفر مقابل راه آهن و استقلال خوزستان بدست آورد. اما بعد از رفتن نکونام – که عادل فردوسی پور در موردش می گوید خیلی خوب بلد است خودش را جریان بازی گم کند – استقلال هفت بازی انجام داده که تنها در سه بازی دروازه اش را بسته نگه داشته است. تساوی در دربی، پیروزی مقابل ذوب آهن در جام حذفی – رحمتی در آن بازی پنالتی حدادی فر را گرفت – و پیروزی دو بر صفر مقابل سایپا در لیگ برتر. اما در چهار بازی دیگر، استقلال 6 بهمن در لیگ برتر، در دقایق آخر توانست از شکست خانگی مقابل ذوب آهن فرار کند و با این تیم به تساوی 1-1 رسید.

شاگردان قلعه نویی در روز برفی استادیوم آزادی دو گل از ادینیو خوردند تا نتوانند به فینال جام حذفی برسند . آنها در کرمان و در لیگ برتر هم از ادینیو گل خورده بودند. آخرین دیدار استقلال هم که 30 بهمن برگزار شده، با شکست سنگین این تیم همراه بوده تا مشخص شود قلعه نویی نتوانسته جانشین های خوبی برای پژمان منتظری و جواد نکونام پیدا کند.

     
آی اسپورت
2014-02-23 12:49:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر