فهرست

گزارش تمرین استقلال: موضوع داغ کی‌روش بود

تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار چهاردهم فروردین مقابل فولاد خوزستان ساعت 17 امروز شنبه در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.
* در این تمرین ملی‌پوشان استقلال به همراه 2 بازیکن این تیم که در اردوی تیم فوتبال امید حضور دارند غایب بودند.
* میلاد فخرالدینی با 10 دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شد و پس از توضیحاتش در مورد تاخیر به کادر فنی، به تمرین اختصاصی پرداخت.
* یعقوب کریمی که صحبت‌هایی در مورد مصدومیتش شنیده می‌شد پیش از اینکه تمرین آغاز شود به صورت اختصاصی کار کرد.
* مرگ دو خبرنگار ایرانی به نام‌های میلاد حجت‌الاسلامی و حسین جوادی صحبت اصلی خبرنگاران، بازیکنان و هواداران حاضر در کمپ بود و همه نسبت به این موضوع اظهار تاسف می‌کردند.
* امیر قلعه‌نویی به صورت کوتاه با شاگردانش صحبت کرد و سپس آنها را در اختیار مربی بدنساز قرار داد. بازیکنان پس از چند دقیقه دویدن دور زمین بازی دست‌رشته در 2 گروه سبز و نارنجی پرداختند.
* بازیکنانی که روز گذشته مقابل سایپا ثابت بازی کرده بودند به تمرین ریکاوری پرداختند و سایر بازیکنان کارهای تاکتیکی را انجام دادند.
* پیش از اینکه تمرین به صورت جدی آغاز شود بازیکنان در گروه‌های مختلف به بازی تنیس فوتبال مشغول شدند.
* حدود 20 هوادار در تمرین آبی‌پوشان حضور داشتند که به مواردی از جمله ماندن یا نماندن کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی، بازی مقابل فولاد خوزستان و... صحبت می‌کردند.
* هنگامی که تمرین در جریان بود میرشاد ماجدی و امیر قلعه‌نویی روی یکی از نیمکت‌های کمپ مشغول صحبت با یکدیگر بودند. 
به گزارش تسنیم تیم فوتبال استقلال چهاردهم فروردین در هفت بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر در اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.
     
آی اسپورت
2015-03-28 16:55:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر