فهرست

گزارش: کونته دوباره به فکر خداحافظی افتاده؟

آی اسپورت – آنتونیو کونته از جنجال های راه افتاده در مورد قضیه مارکیزیو به شدت ناراحت شده و کارلو تاوکیو رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا با اعلام این خبر گفته که مدت طولانی با مربی لاجوردی پوشان حرف زده ولی او بی حوصله وناراحت است." امروز صبح با کونته حرف زدم. به خاطر اتفاق های اخیر در شبکه های اجتماعی ناراحت شده است. فدراسیون از او حمایت می کند. من نمی خواهم به منتقدان کونته اعتراض کنم ولی یووه هم در فوتبال ایتالیا تاریخ سازی کرده و تیم اول ایتالیا و مهمترین نماینده این کشور در رنکینگ اروپاست. ما از آنها به عنوان تیم اول و نماینده ایتالیا در اروپا تشکر می کنیم. نوزده تیم دیگر هم اما در لیگ ایتالیا وجود دارند"
تاوکیو و فدراسیون فوتبال ایتالیا از کونته حمایت می کنند ولی جو حاکم بر اردوی آتزروی جالب نیست. ظاهرا کونته دوباره به فکر خداحافظی از تیم ملی افتاده و این بار در تصمیم خود جدی تر خواهد بود. رفتار او در کنفرانس خبری دیروز پیش از بازی با بلغارستان هم این موضوع را نشان می داد. کونته خیلی سرد و خشمگین بود و حتی از حرف زدن با دوربین های شبکه اسکای با هدف دامن نزدن به جنجال های اخیر خودداری کرد و با شبکه دولتی تلویزیون ایتالیا هم که از مدتها پیش دچار مشکل شده است. وقتی در کنفرانس خبری از او در مورد اینکه غیبت مارکیزیو بیشتر در تیم ملی احساس می شود یا یوونتوس، مربی لاجوردی پوشان از جای خود بلند شده و رفت.
اگرچه او در حین کنفرانس خبری با لحنی سرد گفته بود:" من از اعتراض ها و انتقادهای راه افتاده ناراحت نیستم. چیزی برای توضیح دادن ندارم. حالم معمولی است. فقط از این اذیت می شوم که  شخصی بخواهد گذشته را مقابل من قرار دهد. به هیچ وجه از چنین چیزی خوشم نمی آید. اما همیشه علیه من جنجال سازی می کنند"
او درمورد مارکیزیو گفت:" امیدوارم مصدومیتش وخیم نباشد. اتفاقی که افتاده باورکردنی نیست. او موقع گرم کردن این طور شد. ازنظر من این اتفاق غیرقابل توضیح است. امیدوارم آزمایش های پزشکی نتیجه خوشبینانه تری بدهند. وقتی در تمرین عقب و جلو می دوید، زانویش پیچید و برای همین امیدوارم که مصدومیتش جدی نباشد. کلودیو بازیکن مهمی است و به جای او برتولاچی مقابل بلغارستان بازی می کند" کونته در مورد آینده اش هیچ قولی در کنفرانس خبری نداد:" الان فقط به بلغارستان فکر می کنم. بعد باید ببینیم چه اتفاقی می افتد"
     
آی اسپورت
2015-03-28 18:36:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر