فهرست
یوونتوس - تورینو: از رویا تا واقعیت؛ پایان انتظار 19 ساله؟
یوونتوس - تورینو: از رویا تا واقعیت؛ پایان انتظار 19 ساله؟

یوونتوس - تورینو: از رویا تا واقعیت؛ پایان انتظار 19 ساله؟


آی اسپورت- یوونتوس در شرایطی از سری رقابت های سری آ در یووه آرنا به میزبانی رقیب همشهری اش تورینو می رود که 15 بازی است در سری آ به تورینو نباخته.

مدافع عنوان قهرمانی، یوونتوس بعد از باخت 2-1 آوریل سال 1995 هرگز برابر تورینو طعم شکست را تجربه نکرده و برد اخیر آنها در دربی برابر تورینو سپتامبر گذشته در دیدار رفت با حساب 1-0 همراه بود.

تک گل پوگبا ستاره ی جوان یوونتوس کافی بود تا بینکونری در ورزشگاه المپیکو  در آن بازی پیروز شود ؛ با تمام این اوصاف تورینو تلاش می کند تا رکورد بسیار ضعیفش در بازی های رو در رو برابر یوونتوس را تغییر دهد.

اما این کار برای آنها بسیار آسان نخواهد بود؛ چرا که یوونتوس هر 12 بازی اخیر خانگی اش  در این فصل سری آ را برده. آنها در دیدار اخیر خانگی شان با حساب 3-1 برابر کیه وو در لیگ پیروز شدند.

آن برد یکی از سه بازی خانگی یووه در فاصله ی هفت روز برای پیران آنتونیو کنته بود که اخیرا هم موفق شدند پنجشنبه شب در لیگ اروپا با حساب 2-0 از سد ترابزونسپور ترکیه عبور کنند.

-


-
پابلو دانیل اوسوالدو در نخستین حضورش از ابتدا در ترکیب اصلی یوونتوس در همان نیمه نخست گل اول بازی و برتری تیمش را زد، در حالی که پوگبا با دو برابر کردن این برتری ، امیدهای تیمش را برای بازی برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی این رقبات ها و صعود به دور بعد را بیشتر و به نوعی گارانتی کرد.

بینکونری با اعتماد به نفس و انگیزه ی بسیار بالایی به مصاف پسران جانپیرو ونتورا خواهد رفت؛ آنها پس از باخت 4-2 برابر فیورنتینا در ماه اکتبر به بعد ( 16 بازی قبل ) هنوز در سری آ برابر تیمی تن به شکست ندادند آن باخت، تنها شکست این فصل یووه در سری آ بود.

مدافعانی چون جورجو کیه لینی و آندرا بارتزاگلی با توجه به مصدومیتی که دارند حضورشان برای یوونتوس در این بازی مشخص نیست، در حالی که میرکو ووچینیچ قطعا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو به این دیدار نمی رسد. تورینو هم مجبور است یک بار دیگر بدون بارتو مهاجم که مصدوم است به میدان برود.

     
آی اسپورت
2014-02-23 11:55:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر