فهرست
ستاره‌هایی که حوصله فوتبال دیدن ندارند
ستاره‌هایی که حوصله فوتبال دیدن ندارند

ستاره‌هایی که حوصله فوتبال دیدن ندارند

آی اسپورت – دوست‌داران فوتبال از تماشای بازی‌های ستاره‌ها لذت می‌برند. آن‌ها برای تماشای این لحظات گاهی اوقات هزینه‌های گزافی را متحمل می‌شوند اما دنیای برخی از بازیکنان بزرگ جهان در این زمینه متفاوت است. آن‌ها دوست ندارند به تماشای ۹۰ دقیقه فوتبال بنشینند و گاهی اوقات آن‌ را کسل کننده می‌دانند و ترجیح می‌دهند اوقات قراغت خود را به کار دیگری اختصاص دهند. در ادامه به این ستارگان اشاره می‌شود.

نیمار: دوست ندارم بازی تیمی که بارسلونا نیست را تماشا کنم. بازی‌های رئال مادرید را نگاه نمی‌کنم، دوست ندارم دیدارهای دیگر تیم‌ها را ببینم.

رونالدینیو: دوست ندارم فوتبال تماشا کنم و دوست دارم فوتبال بازی کنم. نمی‌توانم تحمل کنم و ۹۰ دقیقه جلوی تلویزیون بنشینم. تنها بازی‌های درخشان بازیکنان را تماشا می‌کنم.

لیونل مسی: هرگز از تلویزیون فوتبال نگاه نمی‌کنم. همسرم از تماشای آن کسل می‌شود. دوست دارم به همراه تیاگو (پسرش) انیمیشن تماشا کنم.

گرت بیل: خیلی فوتبال تماشا نمی‌کنم. صادقانه بگویم که ترجیح می‌دهم در اوقات فراغتم گلف نگاه کنم.

بازیکنان دیگری مانند کارلوس ولا، دودا و ماریانو پرنیا نیز بی‌علاقگی‌شان را به این موضوع نشان دادند. ولا ترجیح می‌دهد فیلم تماشا کند و تنها بازی‌های رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را نگاه می‌کند. دودا فوتبال دوست ندارد و پرنیا ترجیح می‌داد تنها بازی‌های خودش را تماشا کند تا متوجه اشتباهاتش شود.

 

ایسنا

۴    
آی اسپورت
2018-01-23 14:08:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر