فهرست
چه کسانی به رونالدو و مسی بیشتر پاس گل داده‌اند؟
چه کسانی به رونالدو و مسی بیشتر پاس گل داده‌اند؟

چه کسانی به رونالدو و مسی بیشتر پاس گل داده‌اند؟

آی اسپورت - رونالدو و مسی آن‌قدر در دنیای فوتبال گل زده‌اند و رکورد شکنی کرده‌اند که یک کاربر توئیتری تصمیم به بررسی گل‌های زده شده توسط رونالدو و مسی گرفته تا متوجه شود چه کسانی بیشتر به این دو بازیکن پاس گل داده‌اند.

این کاربر ۶ بازیکنی که بیشترین پاس گل را به این دو اسطوره داده‌اند بررسی کرده. بیشترین پاس گل به مسی را مهاجم اروگوئه‌ای بارسا یعنی سوارز داده. ۵۴ پاس گل. پس از سوارز اینیستا با ۴۴ پاس گل و سپس دنی آلوز با ۴۳ پاس گل قرار گرفته‌اند و رتبه چهارم در اختیار نیمار است که ۳۶ پاس گل به مسی داده و ژاوی بر خلاف تصور همگان با ۳۵ پاس گل پنجم است. رتبه ششم هم در اختیار پدرو است که ۳۲ پاس گل به مسی داده. خود مسی هم ۳۸ بار به سوارز، ۲۰ بار به نیمار، ۱۱ بار به اینیستا، ۸ بار به ژاوی، ۱۹ بار به پدرو و ۳ بار هم به دنی آلوز پاس گل داده است.

در سمت مقابل بیشترین پاس گل به رونالدو متعلق به کریم بنزماست که ۴۷ بار به او پاس گل داده. بعد از بنزما گرت بیل با ۳۲ پاس و سپس اوزیل با ۳۱ پاس قرار دارد. رتبه چهارم به طور مشترک در اختیار دیماریا و مارسلو با ۲۵ پاس گل است و رایان گیگز هم با ۲۰ پاس گل د رتبه ششم قرار دارد. خود رونالدو هم ۲۹ بار به بنزما، ۹ بار به گرت بیل، ۷ بار به مسوت اوزیل، ۳ بار به دیماریا، ۸ بار به مارسلو و ۳ بار هم به رایان گیگز پاس گل داده است.

۱    
آی اسپورت
2020-03-29 17:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر