فهرست
جام جهانی باشگاه‌ها، تقابل بعدی کی‌روش – برانکو؟
جام جهانی باشگاه‌ها، تقابل بعدی کی‌روش – برانکو؟

جام جهانی باشگاه‌ها، تقابل بعدی کی‌روش – برانکو؟

آی اسپورت - در فصل جاری مجادله کی‌روش-برانکو با اظهارات سرمربی تیم ملی پس از جام جهانی آغاز شده و سرمربی پرسپولیس نیز هر زمان که توانسته به سرمربی تیم ملی کنایه‌ای زده که اوج آن پس از گلزنی آدم همتی در بازی با سپیدرود بوده است. با این حال ممکن است مجادلات این دو طی هفته‌های آتی بار دیگر اوج بگیرد.

پرسپولیس در حال حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد و بازی رفت این مرحله را در خانه السد برده و حال شانس زیادی برای صعود به فینال دارد. پرسپولیس در صورتی که در این بازی‌ها موفق به کسب مقام قهرمانی شود به عنوان نماینده قاره کهن در جام جهانی باشگاه‌ها که در ده روز پایانی آذر برگزار می‌شود حضور خواهد یافت و نخستین بازی سرخ‌ها روز ۲۴ آذر با گوادالاخارای مکزیک خواهد بودکه در صورت پیروزی در این دیدار، سرخ‌ها ۲۸ آذر باید به مصاف رئال مادرید بروند و در صورت شکست، ۲۷ آذر ماه در دیداری برای تعیین تیم پنجم و ششم بازی خواهند کرد.

آنچه در جریان این دیدار می‌تواند منجر به مجادله میان کی‌روش و برانکو شود، تداخل زمانی این بازی‌ها با اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا خواهد بود. این اردوی تیم ملی در روزهای فیفا برگزار نمی‌شود و پرسپولیس اجباری برای در اختیار قرار دادن بازیکنان ملی‌پوش خود نخواهد داشت. سرخ‌ها در حال دو ملی‌پوش در تیم ملی دارند و ممکن است کی‌روش در این اردو که به احتمال فراوان بدون حضور لژیونرها برگزار خواهد شد از چند بازیکن دیگر پرسپولیس نیز دعوت به عمل آورد و باید دید سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس در صورت بروز چنین اتفاقی چه عکس‌العملی نشان خواهند داد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-10-13 21:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۰
بگذارید ما قهرمان بشیم و به جام باشگاههای جهان بریم، بعد از دعوای کیروش-برانکو حرف بزنید. خیلی دعوا دوست دارید!!؟
لنگ حقیر آسیا
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
آخه توهم تا کی؟ آخه لنگ اصلا شخصیت داره که بره جام باشگاه های جهان بازی کنه؟!!!! به شعور خودتون توهین نکنید. بر فرض لنگ بازم با کمک داور تونست السد رو تو آزادی حذف کنه خب فکر کردین تیم های شرق مثل غرب هستن؟؟ تو همون فینال کاشیما یا سوون جوری در لنگ میذارن که دیگه هیچ لنگی از ترس مورد تجاوز قرار گرفتن جرات نکنه تا آخر عمرش به شرق آسیا سفر کنه همونجور که لنگیا الان از ترس خربین سفر به سوریه رو ممنوع کردن:)))
۶ ۱
کیسه چرک
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
همینکه تا همینجا با این بضاعت اومدیم کافیه یه تیم مفلوک بود با 22 تا بازیکن گذاشتن درش طوری که تا یک ماه همه شون نمیتونستن راه برن حالا تو بگو کیسه ها دوست دارن برن قطر بابا بونجاح منتظرشونه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر