فهرست
اتفاق روز؛ رویارویی رادیویی قلعه‌نویی و فغانی
اتفاق روز؛ رویارویی رادیویی قلعه‌نویی و فغانی

اتفاق روز؛ رویارویی رادیویی قلعه‌نویی و فغانی

آی اسپورت –  در برنامه رادیویی امروز «تهران ورزشی» اتفاق جالبی افتاد. امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان سرگرم صحبت درباره سپاهان اصفهان و گلایه‌های اخیرش از داوری‌ها بود که علیرضا فغانی هم روی خط تلفنی برنامه آمد و این دو نفر به جدل‌های‌شان ادامه دادند. گفت‌وگوی سرمربی سپاهان و داور بین‌المللی فوتبال ایران به این شرح بود:

فغانی: شما به من توهین کردید و به من گفتید قلدر خان فوتبال ایران و من در جایگاهی نبودم که جواب شما را دهم.

قلعه‌نویی: من گفتم از ۴ تا داور خاطره بد دارم. فغانی هم ممکن است از من خاطره بد داشته باشد. خاطره بد یعنی باعث شده که قهرمانی تیمم از بین برود. این هجمه سایر داوران درست نیست.

فغانی: اگر پست اینستاگرامی داوران در حمایت از من هجمه به شماست، کارهای شما را چه می‌توان نام‌گذاری کرد؟

قلعه‌نویی: من از این ۴ تا داور خاطره بد دارم. آقای فغانی شما مصاحبه خودتان را بخوانید و ببینید که چه چیزی گفتید.

فغانی: خبرنگاران درباره پشت پرده پرسیدند و من هم گفتم درباره قلعه‌نویی حرف نمی‌زنم و فقط می‌گویم هر کسی که از پشت پرده فوتبال حرف می‌زند خودش دو دستی به فوتبال چسبیده است. همه داوران اشتباه می‌کنند. مثلاً دیدار سپاهان و نساجی پنالتی سپاهان که بیرون از محوطه بود در داخل محوطه گرفته شد.

قلعه‌نویی: آن بازی پنالتی بود و شما با بغض حرف زدید. داور یک پنالتی مقابل استقلال گرفت و برگرداند اما اعتراض نکردیم. تنها سود ما در دیدار استقلال و سپاهان بود که خالد شفیعی پنالتی کرد و دو امتیاز سود بردیم، آن‌هم اگر پنالتی گل می‌شد. اگر صحنه خطای خلیل‌زاده را می‌دیدید اخراج نمی‌کردید؟ یک بار من و شما در بین دو نیمه در ورزشگاه آزادی درباره یک بازیکن صحبت کردیم که بین خودمان بماند ولی اگر خواستید تلفنی به خود شما می‌گویم. شما که وجهه بین‌المللی دارید، خوب نیست که نگاه بالا به پایین دارید.

فغانی: من سعی می‌کنم از این نقدها استفاده کنم و نگاه بالا به پایین نداشته باشم و سعی کردم همیشه با قلعه‌نویی محترمانه صحبت کنم. به هر حال شما همیشه هجمه‌های خودتان را ایجاد می‌کنید و مصاحبه‌ها را انجام می‌دهید سپس و درباره گفتمان حرف می‌زنید. اگر بنا به خاطره گفتن باشد سنگ روی سنگ نمی‌شود.

قلعه‌نویی: در بازی النصر و تراکتورسازی یا پگاه و استقلال خاطره خوب دارم و خاطره گفتن با تهمت زدن و انگ زدن فرق دارد. من گفتم خاطره بدی دارم و خاطره‌ام این بود که باعث شد قهرمانی‌ام از دست برود. امیدوارم مردم از فوتبال لذت ببرند. قبل سال نو است، اگر کسی از حرف‌های من ناراحت شده من از او حلالیت می‌طلبم.

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-03-18 12:59:00
نظر دهید

۲ نظر
تراکتور_استرالیا
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
ورزش 3 - "فغانی: ... آقای قلعه نویی اگر قرار به خاطره گفتن باشد که در این فوتبال سنگ روی سنگ بند نمی شود. انتظار می رود شما به عنوان بزرگتر خیلی از موارد را مثل گذشته مدیریت کنید."

مهنی این جمله برا من خواننده اینه که آقای قلعه نوعی تو نگو ما از کیا گرفتیم مام نمیگیم تو به کیا دادی... باشه بیا دوس شیم هواتو هم داریم.
مبارک فوتبالمون. صلح صفا تفاهم سکوت همزیستی...
رامین
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
نفرت دارم از این فغانی. دستم بهش برسه بخدا زندش نمیذارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر