فهرست
چرخش عجیب نیمار؛ تمدید با پی اس جی؟
چرخش عجیب نیمار؛ تمدید با پی اس جی؟

چرخش عجیب نیمار؛ تمدید با پی اس جی؟

آی اسپورت - طبق گزارش منتشره در ایی.اس.پی.ان نیمار این روزها آماده است تا قراردادش با باشگاه پاری سن ژرمن را تمدید کند. سران باشگاه پاریسی هم بسیار خوشبین هستند تا بتوانند با تمدید قرارداد نیمار از ادامه حضور او در تیمشان مطمئن شوند. البته روند مذاکرات بر سر تمدید قرارداد نیمار در اواسط ماه فروردین یا اردیبهشت آغاز خواهد شد؛ دقیقا در زمانی که رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به مراحل حساسش نزدیک شده است و باید این را هم درنظر داشت که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یکی از خواسته های بزرگ نیمار است.

ایی.اس.پی.ان در ادامه گزارشش به این نکته اشاره کرده که تدریجا ارتباط میان نیمار و مدیران باشگاه پاریسی در حال بهتر شدن است و زخمهایی که در پی تلاش نیمار برای ترک پاریس و پیوستنش به بارسلونا در تابستان گذشته ایجاد شده بود، در حال بهبود است. در شرایط فعلی روابط نیمار با مدیران پی.اس.جی به حالت عادی بازگشته و مدیران باشگاه براین باورند که نیمار دوباره خودش را در خدمت تیم و شهر پاریس حس می کند.

گمانه زنی ها در مورد تمدید قرارداد نیمار در شرایطی انجام می شود که هنوز دو فصل و نیم دیگر از قرارداد فعلی او با پاری سن ژرمن باقی مانده. روند مذاکرات برای تمدید قرارداد نیمار رسما آغاز نشده ولی گفتگوهایی غیررسمی میان لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه با پدر نیمار صورت گرفته است.

یکی دیگر از افرادی که دراین میان نقش پررنگی را ایفا می کند، پینی زهاوی، مدیربرنامه ای است که مقدمات حضور نیمار در پاریس را مدیریت کرد و هم با لئوناردو و هم با پدر نیمار روابط خوبی دارد.

 

 

۲    
آی اسپورت
2020-01-17 13:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر