فهرست
شماتیک احتمالی استقلال؛ فرشید در نقش تازه؟
شماتیک احتمالی استقلال؛ فرشید در نقش تازه؟

شماتیک احتمالی استقلال؛ فرشید در نقش تازه؟

آی اسپورت - بعد از سه برد پیاپی، فرهاد مجیدی در سه بازی اخیر نتوانسته پیروز شود و فردا می‌خواهد روی دور برد برگردد. به خصوص که فاصله آن‌ها با یک بازی کمتر نسبت به صدر، 8 امتیاز است و جایی برای اشتباه ندارند. ذوب آهن هم به لطف رادولوویچ احیا شده و حریف آسانی برای‌شان محسوب نمی‌شود. مجیدی در این بازی، محدودیت‌های زیادی برای چیدن ترکیب اصلی‌اش دارد. انتخاب سه مدافع جلوی حسینی، اولین دغدغه مجیدی است. غلامی و یزدانی از لیست استقلال خط خورده‌اند. دانشگر قطعا یکی از مدافعان تیم است و بودوروف هم هم شانس بالایی برای بازی دارد. اگر چشمی در خط دفاعی قرار بگیرند، نفر سوم مدافعان استقلال خواهد بود. در غیر این صورت، به پست هافبک دفاعی می‌رود و طاهرخانی به میدان خواهد رفت.

علی کریمی و ریگی، بیشترین شانس را برای بازی در پست هافبک دفاعی دارند. ممکن است روزبه چشمی مثل بازی با الاهلی، جانشین یکی از آن‌ها شود. فرشید باقری از لیست خط خورده و گزینه دیگری، در اختیار مجیدی نیست. در پست هافبک هجومی اسماعیلی برگشته اما احتمالا، در خط حمله به میدا خواهد رفت. در غیاب باقری، رضاوند تنها گزینه دیگر استقلال محسوب می‌شود و در ترکیب اصلی به میدان می‌رود.

انتخاب سخت دیگر برای مجیدی، زوج خط حمله است. دیاباته به این بازی نمی‌رسد، مجیدی گفته قصد بازی دادن به قائدی در ترکیب اصلی را ندارد و تبریزی را هم از لیست کنار گذاشته است. با این شرایط، احتمالا دشتی که نمایش خوبی مقابل الاهلی نداشت روی نیمکت می‌نشیند و اسماعیلی بعد از مدت‌ها مصدومیت به عنوان مهاجم به ترکیب اصلی برمی‌گردد. مگر اینکه مجیدی تصمیم به ریسک بگیرد و زکریا مرادی را به میدان بفرستد.

1
1

۱    
آی اسپورت
2020-02-22 20:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر